Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ відбулася зустріч представників Студентської ради з адміністрацією вишу

У ЗНУ відбулася зустріч представників Студентської ради з адміністрацією вишу

20.02.2015 15:49 Студентська рада ЗНУ зустріч

20 лютого у Запорізькому національному відбулася чергова робоча зустріч представників адміністрації університету з активом Студентської ради університету.

На заході були присутні проректор з науково-педагогічної та навчальної роботи Олександр Гура, заступник керівника відділу з навчальної роботи Валентина Горлач, голова Студентської ради ЗНУ Ольга Лебедєва та голови студентських рад факультетів.
Під час зустрічі були розглянуті пропозиції та побажання студентів нашого університету щодо організації навчального процесу, а саме – внесення змін до навчального графіку на 2015-2016 навчальний рік відповідно до вимог Закону України «Про вищу освіту».
Проректор з науково-педагогічної та навчальної роботи Олександр Гура зазначив, що навчальні плани зараз знаходяться на стадії розробки, тож студенти мають можливість подавати свої пропозиції, керуючись рекомендаціями щодо складання навчального плану, котрий був підготовлений співробітниками відділу з навчальної роботи.
У ході зустрічі Олександр Іванович наголосив на важливості наповнювати певні розділи електронного банку навчально-методичних матеріалів кожним викладачем університету, а також запропонував провести методичний семінар і розглянути нюанси роботи з цією електронною системою. Такий підхід дозволить виявити проблемні моменти організації навчального процесу і внести відповідні корективи.
Студентам сподобалась й інша ідея, запропонована Олександром Гурою, щодо проведення моніторингу роботодавців, завдяки чому університет зможе готувати фахівціів відповідно до їхніх запитів.
Окрім того, у рамках зустрічі голови студентських рад факультетів звітували про результати роботи з боржниками, що була проведена на кожному з факультетів протягом останнього тижня.
Наприкінці зустрічі проректор з науково-педагогічної та навчальної роботи ЗНУ запропонував студентам розглянути питання організації навчального процесу окремо на кожному факультеті та внести свої пропозиції, а також закликав голів Студентських рад факультетів якнайшвидше вирішити проблеми з академічною заборгованістю.
Наступна зустріч голів студентських рад факультетів з адміністрацією вишу запланована на 25 лютого.

Олена Науменко

Схожі новини