Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ відбувся конкурс «Найрозумніший» серед школярів

У ЗНУ відбувся конкурс «Найрозумніший» серед школярів

24.02.2015 09:17 Все Факультети Економічний Економфак «Найрозумніший»

23 лютого на економічному факультеті ЗНУ у рамках профорієнтаційної діяльності відбулося інтелектуальне змагання «Найрозумніший» серед учнів старших класів шкіл Запоріжжя. Організаторами заходу виступили представники Наукового товариства студентів і аспірантів, докторантів та молодих вчених економічного факультету та студентської ради факультету.

У змаганні взяли участь 43 учні з різних загальноосвітніх навчальних закладів Запоріжжя. На початку заходу із вітальним словом до присутніх звернулась декан економічного факультету Алла Череп, яка подякувала школярам та представникам шкіл за участь у змаганні, за довіру учнів до економічного факультету, які вже не вперше беруть участь в різноманітних інтелектуальних змаганнях на факультеті. Також Алла Василівна розповіла майбутнім абітурієнтам про переваги та перспективи навчання на економічному факультеті, можливість вступити до аспірантури та докторантури, можливість навчатись за міжнародними програмами у вишах Польщі, Франції та Німеччини, про напрями підготовки, за якими готують фахівців–економістів, проходження практики на провідних підприємствах Запоріжжя та можливість брати активну участь у студентському та науковому житті факультету. Під час свого виступу Алла Череп наголосила, що економічний факультет вже протягом 3 років поспіль визнано одним із кращих вишів у галузі підготовки фахівців фінансово-кредитної галузі.
До учнів шкіл звернулись і завідувач кафедри обліку та аудиту Надія Шмиголь та завідувач кафедри економічної кібернетики Наталія Максишко, які розповіли учням шкіл про знання, які можна отримати, навчаючись за напрямками «Економічна кібернетика» та «Облік і аудит» та закликали їх вступати на економічний факультет. Вони побажала всім учасникам отримати задоволення від змагання та продемонструвати високий рівень знань. Крім того, декан факультету подякувала представникам студентської ради і НТСАДМВ факультету за високий рівень організації інтелектуального змагання.
Інтелектуальна гра складалася з 4 турів по 15-20 запитань у кожному. Її ведучою виступила студентка 2 курсу економічного факультету Гермене Багдасарян. Так, у першому турі учні відповідали на загальні запитання на ерудицію з різних галузей знань, у другому – на тестові завдання з варіантами відповіді, у третьому турі вони за дві хвилини мали відповісти на 20 запитань з 10 тем. За результатами першого туру гри залишили 20 учнів, другого – 13 учнів, третього – 7 і в фінальну супер-гру вийшли 3 учасники. В останньому турі, витягнувши жребій, вони обрали собі три теми, які стосувались творчості гурту «Океан Ельзи», біографії К.Тарантіно та Д.Кеннеді.
До складу суддівської колегії та членів лічильної комісії увійшли студенти економічного факультету – представники студентської ради та Наукового товариства студентів і аспірантів, докторантів та молодих вчених.
У результаті тривалої боротьби перемогу в інтелектуальному змаганні здобула Яна Гальченко (гімназія № 93), яка набрала найбільше балів в останньому турі конкурсу і отримала кубок переможця і цінні призи. Друге місце посіла Христина Короткова (гімназія № 93), а третє – Владислав Работа (ЗОШ № 100). Всі інші учасники були нагороджені грамотами учасників інтелектуального змагання «Найрозумніший». Крім того, грамоти вручили і вчителям, які завітали разом з учнями на змагання.

Олена Переверзєва