Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ відбулось засідання науково-технічної ради

У ЗНУ відбулось засідання науково-технічної ради

24.02.2015 10:36 Науково-дослідна частина

19 лютого під головуванням проректора з наукової роботи, професора Геннадія Васильчука відбулось чергове засідання науково-технічної ради, на якому розглянули питання стану, проблем та перспектив щодо перереєстрації та включення до міжнародних наукометричних баз даних наукових видань юридичного, математичного факультету та факультету соціальної педагогіки та психології (доповідачі декан математичного факультету Сергій Гоменюк, доцент кафедри практичної психології Маріанна Ткалич, в.о. завідувача кафедри цивільного права Михайло Віхляєв).

Затверджені звіти стипендіатів Кабінету Міністрів України доцента кафедри адміністративного та господарського права Павла Лютікова та доцента кафедри управління персоналом і маркетингу Олександра Черепа.
Заслухано та обговорено доповідь начальника відділу міжнародних зв’язків та роботи з іноземними студентами Вікторії Вертегел про основні напрямки міжнародного науково-технічного співробітництва. Науково-технічна рада відзначила високий рівень підготовки зазначених питань, було вказано на підсилення діяльності щодо участі ЗНУ у міжнародній програмі «Горизонт -2020».
Розглянуто питання щодо ефективності діяльності спеціалізованих вчених рад з історичних та економічних наук у Запорізькому національному університеті.

Науково-дослідна частина

Схожі новини