Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ розпочала роботу Школа юного правознавця

У ЗНУ розпочала роботу Школа юного правознавця

24.02.2015 11:25 Все Факультети Юридичний Юридичний факультет

23 лютого у ЗНУ розпочала роботу Школа юного правознавця, яка зорієнтована на інтенсивне вивчення учнями загальноосвітніх шкіл м.Запоріжжя основ правознавства. До участі у Школі запрошені більше 100 учнів, представники професорсько-викладацького складу юридичного факультету ЗНУ, установ юстиції Запорізької області, правоохоронних органів Запорізької області.

Учням запропоновано змістовну програму, а саме: майстер-класи провідних юристів-вчених ЗНУ, виїзні судові засідання, заняття у нотаріальних конторах, органах РАЦСУ, робота з нормативним матеріалом, матеріалами практики. Учні також зможуть взяти участь у брейн-рингах, конкурсах кросвордів на правничу тематику, ознайомитися із діяльністю Запорізького осередку ліги студентів Асоціації правників України, Запорізького відділення ВГО «Союз юристів України», а також стати учасниками передачі на телеканалі «Запоріжжя». Учасники Школи отримають не тільки корисні знання з основ правознавства, а й зможуть залучитися до яскравого багатоманітного студентського життя майбутніх юристів, отримають корисну літературу та зможуть знайти собі нових друзів. Школа функціонуватиме протягом тижня й за підсумками участі у ній учні отримають сертифікати.
Проведення аналогічних заходів практикується на юридичному факультеті вже протягом кількох років й отримало позитивні відгуки учнів та їх батьків.

Юридичний факультет

Схожі новини