Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти ЕПК презентували свої дизайнерські та програмні розробки

Студенти ЕПК презентували свої дизайнерські та програмні розробки

24.02.2015 13:38 Все Коледжі та філії Економіко-правничий коледж Економіко-правничий коледж Тиждень популяризації математичних дисциплін та інформатики презентація

23 лютого в рамках Тижня популяризації математичних дисциплін та інформатики в Економіко-правничому коледжі ЗНУ відбулася презентація дизайнерських та програмних розробок студентів ЕПК.

На початку заходу його ведуча, викладач інформатики коледжу Олена Циммерман привітала присутніх і нагадала їм, що цей захід вже став традиційним для ЕПК й користується неабиякою популярністю серед студентів. Так, цього разу в змаганнях взяли участь 20 студентів 1-4 курсів спеціальностей «Розробка програмного забезпечення», «Туристичне обслуговування», «Організація виробництва», «Соціальна робота», «Видавнича справа та редагування», «Фінанси та кредит».
Роботи конкурсантів оцінювало журі у складі викладачів ЕПК Наталії Калашнікової та Вікторії Шевченко й випускника коледжу, студента математичного факультету Артема Шевченка.
Цього року перед учасниками змагання в номінації «Комп’ютерна графіка та анімація» поставили незвичайне завдання: їм запропонували розробити туристичну емблему Запорізької області. Найкращі роботи члени журі рекомендували до участі в обласному творчому конкурсі на створення унікальної туристичної символіки нашого краю. Крім того, вони нагадали присутнім на заході, що цей конкурс є відкритим, прийом робіт триває до 30 березня, й участь у ньому можуть взяти всі охочі. Більш детальну інформацію щодо цього можна дізнатись на сайті http://www.zotic.zp.ua /uk/announcement/374787.html
Усього в номінації «Комп’ютерна графіка та анімація» свої роботи представили 11 осіб. При цьому вони по-різному підійшли до вирішення поставленого завдання: дехто творчо обіграв при створенні емблеми всім відомі символи нашого місця, так і спробували поглянути на Запоріжжя під несподіваним ракурсом. До речі, всі присутні на заході мали змогу взяти участь в електронному голосуванні, віддавши свій голос уподобаній роботі: усі емблеми задля цього заздалегідь розмістили на сайті коледжу. За рішенням журі, 1 місце у цій номінації посіла робота Євгена Рудаченка, 2 – Юлії Бадло, а 3 – Каріни Коваленко.
Свої розробки в номінації «Програмні розробки» продемонстрували студенти 3-4 курсів спеціальності «Розробка програмного забезпечення» Олександр Плоткін і Денис Сумбаєв (комп’ютерна гра «Сosmo wars»), Влад Скубицький та Олександр Харченко (комп’ютерна гра «Flippin Crystals» й Микита Третинко (багатокористувацький чат). У цій номінації найкращою визнана робота Влада Скубицького й Олександра Харченка.
У номінації «Web-дизайн» свої роботи представили Євген Чернов (автомобільний блог), Олександр Жиленко (авторизація на сайті бібліотеки ЗНУ) й Дмитро Лебедєв (сайт про м. Нью-Йорк). Перемогу в ній здобув Олександр Жиленко.
Насамкінець заходу його ведуча Олена Циммерман підбила підсумки презентації та зазначила, що особливістю цьогорічного заходу стало те, що в ньому брали участь студенти не лише «Розробки програмного забезпечення», а й інших спеціальностей. Тож завдяки таким заходам кожен студент ЕПК має можливість продемонструвати свої досягнення та вміння в будь-якій галузі.

Таміла Тарасенко

Схожі новини