Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На факультеті менеджменту ЗНУ вручили дипломи магістрам

На факультеті менеджменту ЗНУ вручили дипломи магістрам

24.02.2015 15:41 Все Факультети Менеджменту Факультет менеджменту Випускний

24 лютого на факультеті менеджменту Запорізького національного університету відбулося урочисте вручення дипломів випускникам магістратури. Цього року факультет випустив 62 магістри зі спеціальностей «Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності», «Логістика», «Менеджмент організацій» та «Бізнес-адміністрування», 25 випускників отримали дипломи з відзнакою.

Зі словами привітань до випускників звернулася декан факультету менеджменту, доктор філософських наук, професор Ірина Шавкун. Вона зазначила, що цього року факультет менеджменту святкує своє 20-річчя і протягом історії свого існування він старанно виконує місію з підготовки студентів для здійснення ефективного менеджменту в різних галузях суспільного виробництва. Окрім того, факультет продовжує розширюватись і відкривати нові спеціальності. Ірина Григорівна подякувала присутнім на заході батькам та студентам, що обрали саме цю професію і цей факультет. Вона побажала магістрам реалізувати свої професійні амбіції, успіху, творчої наснаги та здійснення усіх мрій.
До слів привітань також приєдналися завідувач кафедри бізнес-адміністрування і менеджменту зовнішньоекономічної діяльності, кандидат наук з держуправління, доцент Дамір Бікулов та кандидат економічних наук, доцент цієї ж кафедри Євгенія Маказан. Вони висловили сподівання, що це не остання їхня зустріч і випускники у майбутньому будуть відвідувати свій рідний факультет.

Олена Ярошенко

Схожі новини