Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / ЗНУ вперше випустив магістрів з «Міжнародної економіки» та «Управління проектами»

ЗНУ вперше випустив магістрів з «Міжнародної економіки» та «Управління проектами»

24.02.2015 16:24 Все Факультети Економічний Економічний факультет випускники магістри

Сьогодні, 24 лютого, свої дипломи отримали магістри трьох спеціальностей економічного факультету ЗНУ. Треба зазначити, що вперше у ЗНУ відбувся випуск магістрів за спеціальностями «Міжнародна економіка» та «Управління проектами», другим став випуск фахівців з «Управління фінансово-економічною безпекою». У числі 23 випускників магістратури дипломи з відзнакою отримали 11 осіб.

До актової зали 5 навчального корпусу ЗНУ, де розташовано економічний факультет, завітали випускники магістратури трьох спеціальностей та викладачі. Дехто з випускників вже працює за фахом, дехто планує продовжити свою наукову діяльність, а хтось виховує дітей і тому разом з родиною завітав на урочисту подію.
Випускників привітали ведучі святкової програми, представники адміністрації ЗНУ та економічного факультету, викладачі, рідні та друзі. Від імені ректорату нашого вишу до присутніх у залі звернувся перший проректор ЗНУ Олександр Бондар з побажаннями мира і добра. Олександр Григорович зазначив: «Економічний факультет ЗНУ – один з найпотужніших в Україні з підготовки фахівців економічної галузі. Ґрунтовні знання, які ви тут отримали, стануть вам у нагоді як для створення добробуту і стабільності у ваших сім’ях, так і в Україні в цілому.»
Звертаючись до магістрів з побажаннями успіхів і щастя на довгому життєвому шляху, декан економічного факультету, професор Алла Череп зазначила, що здобуття дипломів – це свято і на економічному факультеті, і в родинах випускників. Вона також наголосила: «Ми надали вам гарні знання, тому бажаю, аби в майбутньому ви реалізували весь свій потенціал. Під час студентських практик багато хто зарекомендував вже себе як фахівець, дехто отримав роботу, дехто незабаром прийде до ЗНУ вже як науковець, а дехто – як роботодавець, який запропонує співпрацю і робочі місця для наступних наших випускників». Роботи випускників магістратури Аліни Кормишевої, Дмитра Кайнари, Анастасії Шевченко, Діани Анікєєвої декан відзначила як дуже перспективні. Алла Василівна також нагадала про традиційний день зустрічі випускників економічного факультету, який припадає на останню п’ятницю травня.
До випускників із напутніми словами звернулися також завідувач кафедри управління фінансово-економічною безпекою і проектами, доцент Олександр Лепьохін та від імені завідувача кафедри міжнародної економіки та економічної теорії Дмитра Бабміндри - доцент Іван Колобердянко.
В урочистій обстановці дипломи випускникам магістратури вручили перший проректор Олександр Бондар, декан економічного факультету Алла Череп та доцент Іван Колобердянко. А студенти факультету Аліна Сур, Маргарита Піун та Софія Латаріа подарували випускникам свої пісні.
На завершення заходу відбулася фотосесія випускників у колі викладачів та друзів.

Олена Хлистун

Схожі новини