Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Проблеми службового права у полі зору майбутніх юристів

Проблеми службового права у полі зору майбутніх юристів

25.02.2015 15:27 Все Факультети Юридичний Юридичний факультет

23 лютого у ЗНУ розпочала роботу Школа службового права України та Німеччини. Цей проект – черговий крок у співпраці юридичного факультету ЗНУ, Запорізького центру підвищення кваліфікації державних службовців, службовців органів місцевого самоврядування та Центру німецького права Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Для учасників Школи запропоновано чимало різних заходів як на базі ЗНУ, органів державної влади та місцевого самоврядування Запорізької області, так й у форматі відео-конференції із юристами-вченими, юристами-практиками з різних міст України та ФРН. Певне місце серед всього цього розмаїття заходів Школи посідають виїздні практичні заняття на базі Центру підвищення кваліфікації державних службовців та органів місцевого самоврядування. 25 лютого учасники Школи долучилися саме до такого формату роботи. Всім учасникам було надано можливість взяти участь у майстер-класах провідних юристів-практиків, які є керівниками структурних підрозділів Запорізької обласної державної адміністрації, Запорізької обласної ради, мають величезний досвід практичної роботи.
Досвідчені юристи-практики не лише висвітили основні проблемні питання правового регулювання службових відносин, а й змогли сформулювати для майбутніх юристів корисні поради з питань участі у конкурсі на заміщення вакантної посади, службової перевірки, підвищення кваліфікації, дотримання морально-етичних правил під час проходження служби. Спілкування учасників відбувалося із активним використання узагальнених емпіричних данних щодо різних напрямків роботи службовців, що дозволило майбутнім правникам визначити специфіку службової діяльності в окремих підрозділах органів державної влади та місцевого самоврядування.
Учасники Школи також мали змогу пройти пробне тестування для визначення рівня своєї фахової підготовки, рівня психологічної готовності до проходження служби у відповідних органах, що знову ж таки є дуже корисним для випускників ВНЗ, які планують пов’язати свою долю саме із публічною службою.
Моделювання різних етапів службової кар’єри допомогло учасникам Школи визначити можливі ризики, які є поширеними на практиці, і яких варто уникати задля усунення будь-яких протиправних проявів у діяльності службовця. Протягом дня всі учасники Школи мали змогу отримати корисні поради від юристів-практиків, навички складання різноманітних документів службового характеру, взяти участь у тренінгах, ділових іграх з питань службового права та інших формах залучення молоді до публічної служби, які вже протягом тривалого часу використовуються у Запорізькій області.
Організатори Школи висловлюють слова щирої вдячності всім керівникам структурних підрозділів Запорізької обласної державної адміністрації, Запорізької обласної ради та Запорізького Центру перепідготовки та підвищення кваліфікації державних службовців та органів місцевого самоврядування.

Юридичний факультет

Схожі новини