Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / В Економіко-правничому коледжі ЗНУ підбили підсумки тижня інформатики та математичних дисциплін

В Економіко-правничому коледжі ЗНУ підбили підсумки тижня інформатики та математичних дисциплін

25.02.2015 16:10 Все Коледжі та філії Економіко-правничий коледж ЕПК тиждень математики та інформатики

25 лютого в Економіко-правничому коледжі Запорізького національного університету завершився тиждень математичних дисциплін та інформатики, протягом якого студенти коледжу взяли участь у низці тематичних заходів.

Під час цих заходів студенти 1-2 курсів продемонстрували свої знання в online-турнірі з програмування, web-квесті з інформатики «Ключ до знань», інтелектуальній грі «Брейн-ринг», конкурсі інформаційних бюлетенів та презентацій «Видатні українські математики та IT-спеціалісти».
Також студенти мали змогу продемонструвати свої творчі здібності і знання з комп’ютерного програмування під час проведення традиційного засідання круглого столу на тему «Моя професія – програміст», на якому студенти 1-2 курсів коледжу спеціальності «Розробка програмного забезпечення» отримали можливість поспілкуватися з фахівцями інформатики, програмування та web-дизайну, зокрема, з Сергієм Борю (завідувач кафедри інформаційних технологій) та Геннадієм Циммерманом (старший викладач кафедри інформаційних технологій математичного факультету).
Крім того, в рамках тижня математичних дисциплін та інформатики 20 лютого в Економіко-правничому коледжі була проведена IX Всеукраїнська олімпіада з інформатики та комп’ютерної техніки, в якій взяли участь 30 студентів І-ІІІ курсів. За її результатами на обласну олімпіаду з інформатики та комп’ютерної техніки була направлена студентка 3 курсу групи К 51-12 Марія Філіна. Серед призерів, які посіли 1-3 місця, опинились Костянтин Федосєєв, Поліна Каргіна, Ілля Хвостенко, Денис Окуненко, Максим Родін, Ярослава Халявка, Анна Чубіч.
Також для студентів коледжу були організовані відкриті лекції з дисципліни «Математика» (викладач Руслана Коваль) та з дисципліни «Об’єктно-орієнтоване програмування» на тему «Відношення між класами» для студентів 3 курсу (викладач Вікторія Шевченко).
Після підведення підсумків тижня інформатики та математичних дисциплін в інтелектуальній грі з інформатики та математики серед студентів 1 курсу «Брейн-ринг», в якому взяли участь 8 команд, перше місце посіла команда групи К 35 Ф-14 (спеціальність «Фінанси і кредит»), 2 місце – команда групи К 36-14 («Організація виробництва») і 3 місце – група К 51-14 («Розробка програмного забезпечення»).
Також грамотами за найкращу презентацію була нагороджена Дарина Куліченко, за кращу листівку – Анна Конотоп. У свою чергу, переможцем в online-турнірі з програмування став Владислав Скубицький, а з математики - група К 35Ф-14 (спеціальність «Фінанси та кредит»). У web-квесті з інформатики «Ключ до знань» серед студентів 1 курсу переміг Костянтин Федосєєв ( група К 34-14), а серед студентів 2 курсу – Анна Чубіч ( група К 35Ф-13).

Олена Переверзєва

Схожі новини