Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Представники філологічного факультету долучилися до акції зі збору макулатури на допомогу українським воїнам

Представники філологічного факультету долучилися до акції зі збору макулатури на допомогу українським воїнам

26.02.2015 10:39 Все Факультети Філологічний Філологічний факультет благодійність АТО

Викладачі та студенти філологічного факультету ЗНУ багато уваги приділяють участі в різноманітних благодійних акціях, спрямованих на допомогу військовослужбовцям, які перебувають в зоні проведення антитерористичної операції на Сході України. Так, нещодавно вони відгукнулися на прохання Запорізького комітету солдатських матерів і взяли участь у збиранні макулатури, кошти від реалізації якої підуть на підтримку вітчизняної армії.

Представники факультету активно долучилися до цієї акції: протягом тижня вони зібрали 181 кілограм макулатури. Декан філологічного факультету Тамара Хом’як відзначила, що її приємно вразила небайдужість викладачів факультету та студентів всіх курсів. Тамара Володимирівна окремо відзначила за старанність студентів 2 курсу напряму підготовки «Українська мова та література». За її словами, завдяки зусиллям старости цього курсу Марії Ленок та активістки Анастасії Курлової, другокурсники зібрали найбільшу кількість макулатури, яку й передали представникам комітету.
Крім того, студенти 4 курсу напряму підготовки «Українська мова та література» виявили ініціативу та написали солдатам теплі листи, сповнені слів вдячності й підтримки, які представники комітету пообіцяли якнайшвидше передати військовослужбовцям. Члени Запорізького комітету солдатських матерів подякували представникам філологічного факультету за активну громадянську позицію й небайдужість до потреб тих, кому зараз особливо потрібна допомога.

Таміла Тарасенко

Схожі новини