Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ розпочались півфінальні змагання Відкритої ліги КВК на Кубок ректора

У ЗНУ розпочались півфінальні змагання Відкритої ліги КВК на Кубок ректора

26.02.2015 13:16 Центр культури ЗНУ КВК Конкурс

25 лютого у Запорізькому національному університеті відбувся перший день змагання півфіналу Відкритої ліги КВК на Кубок ректора ЗНУ, організатором якого традиційно виступає Центр культури ЗНУ. Нагадаємо, Відкрита ліга ЗНУ проходить за підтримки ректора Запорізького національного університету Миколи Фролова.

У перший ігровий день на сцені зустрілися п’ять команд. Запорізький національний університет представляли команди «Хочу айфон», «Позвонишь», «Надія» та команда Економіко-правничого коледжу ЗНУ – «Конь на Е5». Також у змаганні взяли участь команди Запорізького інституту економіки та інформаційних технологій «Умка» і Запорізького національного технічного університету «Трансформери».
На початку заходу незмінний ведучий конкурсу – керівник Студії КВК Центру культури ЗНУ Олексій Савицький – привітав усіх присутніх, представив гравців та нагадав, що під час змагання у залі буде проводитись збір коштів на допомогу бійцям Української армії. Окрім того, він запропонував глядачам взяти участь у конкурсі веселих запитань, переможець якого отримав пам’ятний подарунок від спонсорів Відкритої ліги КВК.
Оцінювати жарти та винахідливість студентів були запрошені автор команди «Харьковские менты», проректор з науково-педагогічної роботи та допрофесійної підготовки Класичного приватного університету Дмитро Єрмоленко (голова журі), учасниця команди КВК «ФІФА», фіналістка Кубка мера, чемпіонка Кубка мера у складі команди «Проспект Металургів», учасниця Кубка Президента Ольга Нестеренко, випускник ЗНУ, автор та учасник команди КВК «Збірна ЗНУ», дев’ятиразовий фіналіст Кубка ректора ЗНУ Артем Пшеничний, чемпіон Відкритої запорізької ліги КВК, гравець і автор збірної Запоріжжя «Старски и хатч» Олексій Єнютін, а також автор та учасник команди «Збірна ЗНТУ», чемпіон Відкритої Запорізької Ліги, фіналіст І Української Ліги Ігор Лисенко.
У півфіналі Відкритої ліги КВК на Кубок ректора ЗНУ командам необхідно було продемонструвати своє вміння жартувати у трьох конкурсах: «Привітання», «Розминка» (запитання від журі конкурсу), «Біатлон» та «Конкурс із зіркою».
За результатами змагання у фінал Відкритої ліги КВК на Кубок ректора гарантовано пройшла жіноча команда ЗНУ «Хочу айфон». Інші учасники фіналу фестивалю КВК будуть відібрані за рейтинговою системою відповідно до кількості балів, які вони отримають під час півфінальних ігор. Також до фіналу змагання гарантовано пройде переможець другої півфінальної гри.
Окрім того, журі конкурсу нагородили гравців КВК додатковими призами за номінаціями. Так, у номінації «Краща актриса» перемогу здобула гравець команди «Хочу айфон» (ЗНУ) Дар’я Рупасова, «Кращим актором» став представник команди «Трансформери» (ЗНТУ) Кирил Залевський. У номінацій «Кращий номер» переможцем стала команда ЕПК ЗНУ «Конь на Е5», а «Кращим звукорежисером» став представник команди «Надія» (ЗНУ).
Сьогодні, 26 лютого, відбудеться друга півфінальна гра Відкритої ліги КВН на Кубок ректора ЗНУ. За можливість потрапити до фіналу конкурсу будуть змагатися команди «Браун шуга» (ЗНУ), «Їжачий кисіль» (ЗНУ), «Вулиця Кияшка» (ЗІЕІТ), «Каша» (ЗНТУ), «Банан» (ЗНУ) та «Еспресо» (ЗНУ).

Олена Ярошенко Фотографії – Центр культури ЗНУ