Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У День цивільного захисту в ЗНУ відбулися лекції і тренування для співробітників та студентів

У День цивільного захисту в ЗНУ відбулися лекції і тренування для співробітників та студентів

26.02.2015 14:29

Відповідно до розпорядження ректора та на виконання доручення Департаменту освіти і науки Запорізької облдержадміністрації 25 лютого у ЗНУ відбувся День цивільного захисту. У рамках цього заходу були проведені теоретичні заняття і тренування щодо порядку дій за сигналами ЦЗ.

Відповідальний за проведення занять – провідний фахівець з питань НС та ЦЗ у ЗНУ Трифон Гапончук під час підготовки до зазначених заходів окремо провів теоретичні заняття для керівного складу університету, зокрема, з комендантами та командирами ЛОУ, окресливши ряд питань, які стосуються як проведення теоретичних занять, так і тренувань щодо укриття працівників і студентів у захисних спорудах.
У рамках Дня цивільного захисту були також проведені теоретичні заняття зі студентами та працівниками з організації оповіщення (інформування) населення про загрозу та виникнення надзвичайних ситуацій та стосовно дій за сигналом «Увага всім», «Повітряна тривога», а також дій при виявленні підозрілих вибухонебезпечних предметів.
Під час відпрацювання порядку дій за сигналом «Повітряна тривога», значна увага була приділена порядку укриття працівників та студентів у захисних спорудах ЦЗ, регулюванню руху працівників і студентів до місць укриття, заходам особистої безпеки в надзвичайних ситуаціях, пов’язаних із терактами і збройними конфліктами.
З метою підвищення готовності до виконання заходів захисту в надзвичайних ситуаціях соціального та воєнного характеру здійснена перевірка готовності функціонування радіоприймачів, системи внутрішнього оповіщення та інформування, у тому числі кабельного телебачення, а також електромегафонів.
Під час проведення практичних занять з дій на виконання сигналу «Повітряна тривога» найкраще впоралися із завданням представники трьох факультетів - під головуванням декана біологічного факультету Людмили Омельянчик, начальників штабів ЦЗ юридичного та фізичного факультетів Віктора Сабадаша та Андрія Вахлаєва-Висоцького, а також СОК ЗНУ під керівництвом коменданта цього корпусу Анжели Барсегян.