Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти факультету менеджменту вивчатимуть особливості управління культурними проектами

26.02.2015 15:22 Все Факультети Менеджменту Факультет менеджменту Центру інноваційного підприємництва та місцевого розвитку «Моя справа» менеджмент культури

Сьогодні у рамках діяльності Центру інноваційного підприємництва та місцевого розвитку факультету менеджменту «Моя справа» відбулася перша організаційна зустріч представників напряму креативного менеджменту м. Запоріжжя зі студентами факультету. Мова йшла про створення нової спеціалізації у рамках діяльності центру, а саме - менеджменту культури та креативного менеджменту.

Участь у зустрічі взяли студенти факультету менеджменту, організатором заходу виступила професор кафедри менеджменту організацій та логістики, координатор Центру інноваційного підприємництва та місцевого розвитку факультету менеджменту «Моя справа» Людмила Бухаріна, а також гості ЗНУ – координатор Асамблеї діячів культури Запоріжжя, член Громадської ради при виконкомі Запорізької міської ради Денис Васильєв, виконавчий директор творчого об'єднання «Транзит Продакшн», учасник команди КВК «Запорожжя - Кривий Ріг – Транзит» Ігор Литвиненко та голова громадської організації «Джерело Землі» Володимир Чабаненко.
Професор факультету менеджменту Людмила Бухаріна представила присутнім гостей і окреслила напрями діяльності новоствореного Центру інноваційного підприємництва та місцевого розвитку «Моя справа». У свою чергу, Денис Васильєв розповів студентам, які навчаються на факультеті менеджменту, про актуальність спеціальності менеджера в галузі культури і відзначив гостру потребу у таких фахівцях. Випускник ЗНУ початку 2000-х років, він сам був ініціатором впровадження багатьох ідей та напрямів, які зараз діють і активно розвиваються в Запоріжжі, зокрема, в нашому університеті. Мова йде про Студентську раду та Відкриту Лігу КВК на Кубок ректора ЗНУ, які були створені за часів керівництва ректора В’ячеслава Толока.
Гість зробив невеличкий екскурс в історію розвитку менеджменту культури у Запоріжжі. Виконавчі директори, запорізькі продюсери пройшли тернистий шлях становлення, опановуючи навички менеджменту у процесі довгих років практики. Сьогодні студенти мають унікальну можливість не тільки здобути фахові знання у звичній сфері виробничого менеджменту та логістики, а й здобути спеціалізацію з менеджменту культури під час семінарів, тренінгів та лекцій за участю відомих запорізьких діячів культури, які планують проводити у рамках роботи Центру інноваційного підприємництва та місцевого розвитку факультету менеджменту «Моя справа».
Коротко про свій шлях становлення як керівників підприємств та організацій культури розповіли присутнім Денис Васильєв та Ігор Литвиненко. Вони представили студентам тенденції розвитку галузі культури, зокрема, галерейного ринку, і відзначили, що у Запоріжжі щомісяця відбувається близько трьохсот культурних заходів, у той час як у Львові така кількість припадає на тиждень. Студентів також запросили випробувати свої сили і знання, взявши участь у заходах, які організовуються у рамках діяльності Асамблеї діячів культури Запоріжжя, або у рамках нового у Запоріжжі проекту - TEDxZaporizhya. Учасники зустрічі заповнили анкети, в яких зазначили цікаві для них напрями співробітництва.

Олена Хлистун