Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти ЗНУ вивчали історичну реконструкцію одягу

Студенти ЗНУ вивчали історичну реконструкцію одягу

26.02.2015 16:40 Все Факультети Історії та міжнародних відносин Історичний факультет історична реконструкція

Вчора, 25 лютого, на історичному факультеті за ініціативи його студентської ради та незалежних реконструкторів міста Запоріжжя пройшла відкрита лекція на тему «Історична реконструкція».

За інформацією голови інформаційного сектору студентської ради історичного факультету Ольги Кирпичової, захід організували самі студенти. Його модератором виступив магістр факультету Іван Марусенко, який вже довгий час співпрацює зі спільнотою «Реконструктори Запоріжжя». Саме її фахівці і завітали до студентів із відкритою лекцією-презентацією. Вони розповіли, що таке історична реконструкція, представили історичний дискурс з історії моди та створення одягу, аксесуарів та зброї. Також реконструктори розповіли про одяг епох, які репрезентували.
У лекції йшлося про походження тканини, її виробництво, виробництво зброї та обладунків, історію моди часів 14 - початку 19 століть, ким вона диктувалась, як видозмінювалась. Були представлені як жіночі, так і чоловічі костюми, з усіма автентичними деталями. В основному лектори охопили у своїх доповідях огляди західно-європейської моди таких країн як Німеччина, Швейцарія, Англія, Франція та Шотландія. У перерві між розповідями студенти та викладачі спілкувались із гостями, ставили їм питання, могли поміряти одяг, потримати історичну зброю в руках та сфотографуватись на згадку.
Варто відзначити, що факультет планує й надалі продовжити співпрацю зі спільнотою «Реконструктори Запоріжжя» на предмет реконструювання історії. Детальніше роботу групи реконструкторів можна вивчити у їхній групі ВКонтакті: https://vk.com/rekonstvo_zp
Студентська рада факультету свій фотозвіт з події представила у власній офіційній групі: https://vk.com/sr_if_znu

Марія Канцелярист

Схожі новини