Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У Торговому коледжі провели відкриту виховну годину «Я люблю тебе, Україно!»

У Торговому коледжі провели відкриту виховну годину «Я люблю тебе, Україно!»

27.02.2015 10:53 Торговий коледж свято АТО

24 лютого в Торговому коледжі ЗНУ студенти групи ТКД 1/14 провели відкриту виховну годину на тему «Я люблю тебе, Україно!» під керівництвом куратора Галини Кузнєцової.

На початку заходу його учасникам продемонстрували пейзажі України, міста і села під музику пісні Кузьми Скрябіна «Сам собі країна». Ведучими заходу стали студенти групи Юлія Степанюк та Олександр Букреєв. Вони розповіли глядачам про нашу країну, її історію, символи, традиції, звичаї. Студенти декламували вірші, виконали український народний танок, співали пісні про рідний край. Ведучі згадали і про гордість запорізького краю – острів Хортицю, про його мальовничі місця, історію та культурні пам’ятки.
У заході взяли участь усі студенти групи ТКД 1/14. Аліна Задорожня та Тетяна Павленко чудово виконали українську пісню «Одна калина». Також, глядачам був представлений український танок у виконанні студентів Катерини Матвієнко, Кравець Марини, Анастасії Пупенко та Марини Подолінської.
На свято були запрошені військові 3 окремого полку спеціального призначення під керівництвом полковника Віталія Пікуліна. Але, на жаль, через важку ситуацію на Донбасі вони не змогли приїхати. Армійці передали студентам український прапор, на якому залишили свої підписи і побажання («Дякуємо за підтримку», «Слава Україні», «Ми переможемо», «Україна єдина»). Студенти висловили щиру вдячність за такий чудовий подарунок.
Присутні на заході вшанували пам'ять загиблих воїнів хвилиною мовчання. На честь них студент ТК ЗНУ Родіон Леонов написав і виконав пісню. Завершенням виховної години стала загальна пісня «Край, мій рідний край», студенти винесли в залу караван з сіллю, як символ добробуту і процвітання України.
Усі учасники заходу відзначили, що отримали справжнє задоволення від творчого підходу до проведення виховної години. Вони висловили переконання, що саме такі заходи виховують у студентів патріотизм, любов до Батьківщини, рідного краю, повагу до звичаїв та українських традицій.

Схожі новини