Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти економічного факультету відвідали спеціалізовану загальноосвітню школу-інтернат

Студенти економічного факультету відвідали спеціалізовану загальноосвітню школу-інтернат

27.02.2015 10:59 Все Факультети Економічний Економічний факультет благодійність

26 лютого громадська організація «Волонтерський центр Запоріжжя» та актив студентської ради економічного факультету Запорізького національного університету побували у Вільнянській спеціалізованій загальноосвітній школі-інтернаті. Під час цього візиту для старших учнів школи-інтернату організували зустріч з волонтерським складом та бійцями, які прибули із зони проведення антитерористичної організації.

Волонтери надали змогу учням ознайомитись із захисною амуніцією бійців зони АТО (каска та кевларовий бронежилет). У свою чергу, представники студентської ради економічного факультету подбали про розважальну програму для молодших школярів, які з великим захопленням взяли в ній участь. Представники ЗНУ підготували для дітей цікаві конкурси та танцювальну програму. Дітей розважали відомі мультиплікаційні герої: Марті (Денис Еременко), Міньон (Арсен Пучков), Глорія (Юлія Потоцька) та Залізна людина (Артур Козиряцький). Вони провели для вихованців школи-інтернату чотири конкурси: «Зарядку», «Повітряний бій», «Прищіпки» та «Слухай сигнал». Свої танцювальні номери дітям продемонстрували учасники групи підтримки економічного факультету (Діана Буряк та Евгенія Стратулат). Малеча із задоволенням аплодувала і сама танцювала разом із ними. Загалом, атмосфера у актовій залі була святковою, дітлахи повністю віддавалися веселощам та спілкуванню.
Перед від’їздом гостей діти та їхні викладачі подарували їм обереги й вишиті рушники, зроблені власноруч. Волонтерів цей вчинок зворушив до сліз, так само, як і небайдужість вихованців школи – від старшокласників до найменших – до подій, що відбуваються у нашій державі та їхнє вболівання за українських воїнів. Загальна думка студентів зводилась до того, що з дітьми було дуже цікаво спілкуватися. «Віддача від цієї зустрічі була настільки великою, що в результаті ми отримали набагато більше, ніж змогли дати», - підсумували свої враження волонтери.

Артур Козиряцький

Схожі новини