Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ завершився півфінал відкритої Ліги КВК на Кубок ректора ЗНУ

У ЗНУ завершився півфінал відкритої Ліги КВК на Кубок ректора ЗНУ

27.02.2015 11:05 КВН центр культури ЗНУ

26 лютого в Запорізькому національному університеті провели другу півфінальну гру Відкритої Ліги КВК на Кубок ректора ЗНУ. На цю гру із нетерпінням чекали всі прихильники Клубу веселих і кмітливих. За вихід у фінал та звання найкращих гравців КВК цього разу змагалися 6 команд КВК Запорізького національного університету та інших вишів міста Запоріжжя.

У другій півфінальній грі свої таланти демонстрували гравці команд «Браун шуга» (ЗНУ), «Каша» (ЗНТУ і КПУ), «Вулиця Кияшка» (ЗІЕІТ), «Їжачий кисіль» (ЗНУ), «Банан» (жіноча збірна ЗНУ), та команда «Юридичний факультет» ( ЗНУ).
Традиційно організатором заходу виступив Центр культури ЗНУ та студія КВК Центру культури ЗНУ за підтримки ректора Запорізького національного університету - Фролова Миколи Олександровича.
Ведучий гри - редактор Ліги, керівник студії КВК ЦК ЗНУ Олексій Савицький традиційно привітав глядачів та представив їм гравців і незмінну команду членів журі конкурсу – відомих КВНівців та спонсорів. Також він запропонував глядачам передавати із залу жартівливі запитання. Автор кращого з них мав можливість отримати подарунок від спонсорів Відкритої ліги КВК.
У другий ігровий день учасники продовжили змагатись у конкурсах: «Привітання», «Розминка», «Біатлон», «Конкурс із зіркою». Усі гравці намагалися зробити свій виступ по-справжньому неповторним. Вони жартували та показували мініатюри і пародії на досить різні теми: соціально-політичні, фінансові, а також згадали про студентське життя, відносини у родині, віртуальне спілкування. Найбільш популярними були жарти про курс валюти та гучну прем’єру фільму «50 віддтінків сірого». Кожна з команд намагалась продемонструвати свій особливий стиль гри. Наші студенти та гості з інших вишів вражали публіку своїми пісенними та хореографічними талантами та створювали позитивний настрій.
У конкурсі «Привітання», як і завжди, команди зовсім по-різному підійшли до завдання: вони демонстрували свої акторські і драматичні таланти, почуття гумору, розігрували кумедні сценки. Глядачі гучними оплесками підтримували виступи всіх команд. У конкурсі «Розминка» (запитання від журі) команди продемонстрували винахідливість та гостре почуття гумору, швидко видаючи несподівані відповіді.
Короткі текстові жарти зачитували учасники у третьому конкурсі «Біатлон», а журі оцінювало влучність та дотепність жартів, після кожного кола даючи найкращим по 0,2 бали до загального заліку. Останній «Конкурс із зіркою» порадував глядачів виступами в ролях зірок ЗНУ в.о. директора, художнього керівника Центру культури ЗНУ Андрія Бондаренка, містера ЗНУ Дмитра Муренюка, суддів конкурсу тощо.
Родзинкою вечора стали виступи співробітника фастфуду Жоріка та «містера кредо» ЗНУ – харизматичного звукооператора Тиграна Авакяна, які вражали публіку своїми акторськими та пісенними талантами.
За результатами двох днів змагань до фіналу Відкритої ліги КВК на Кубок ректора ЗНУ вийшли 2 команди - переможці кожної з ігор півфіналу та ті команди, які набрали найбільшу кількість балів за рейтингом. Всього ж до фіналу потрапили 5 команд: «Надія» (ЗНУ) – 10,2 бали, «Умка» (ЗІЕІТ) – 10,2 бали, «Хочу айфон» (ЗНУ) – 10,4 бали, «Їжачий кисіль» (ЗНУ) – 10,6 бали та «Браун шуга» (ЗНУ) – 11 балів.
Окрім командного заліку, за підсумками фінальної гри журі також визначить «Кращого КВНівця» та «Кращу КВНщицю», які отримають у подарунок мобильні телефони.

Олена Переверзєва

Схожі новини