Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На біологічному факультеті завершився І етап Всеукраїнської студентської олімпіади

27.02.2015 12:39 Все Факультети Біологічний Біологічний факультет Всеукраїнська студентська олімпіада І етап

У лютому на біологічному факультеті ЗНУ відбувся І етап Всеукраїнської студентської олімпіади 2014-2015 навчального року з різних напрямів природничих наук. У ньому взяли участь близько 70 студентів – біологів, екологів та хіміків.

І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з напряму «Біологія», у якому взяли участь студенти 4-5 курсів та магістратури, проходив 10 лютого. За результатами конкурсу 1 місце посіла студентка магістратури Юлія Вітковська (спеціальність «Генетика»), 2 місце – студентка 4 курсу Юлія Матковська (напрям «Біологія»).
З напряму «Екологія, охорона навколишнього середовища та збалансоване природокористування» студенти змагалися 12 лютого. Переможці розподілилися таким чином: 1 місце посіла студентка магістратури Лідія Крупенко, 2 місце – студентка 4 курсу Оксана Камєнова, 3 місце здобула студентка магістратури Олександра Волошина. Усі вони навчаються за напрямом «Екологія, охорона навколишнього середовища та збалансоване природокористування». Переможцями з дисципліни «Загальна екологія» стали студентки 4 курсу Анастасія Хмелевська та Аліна Перетятько.
І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з напряму «Хімія» відбувся 11 лютого серед студентів 2-5 курсів та магістратури. Переможцями стали студентка магістратури Анастасія Бондаренко (спеціальність «Хімія») та студент 4 курсу Антон Скочко (напрям «Хімія»).
ІІ тур Всеукраїнської олімпіади за напрямами проходитиме на базі різних вишів – Житомирського державному університету імені Івана Франка, Харківського національного університету міського господарства імені О. М. Бекетова, Одеського державного екологічного університету та Львівського національного університету імені Івана Франка.

Декан біологічного факультету
Людмила Омельянчик