Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У центрах зайнятості переконані, що ЗНУ – це шлях до успішної самореалізації

У центрах зайнятості переконані, що ЗНУ – це шлях до успішної самореалізації

27.02.2015 12:59 Все Факультети Юридичний Відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації та працевлаштування юридичний факультет

Вчора, 27 лютого, у Запорізькому міському центрі зайнятості відбулася презентація Запорізького національного університету, в якій взяли участь представники відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування та юридичного факультету ЗНУ в рамках «Місяця профорієнтації», який проходить зараз у нашому місті.

На захід завітали не тільки випускники, але й учні інших старших класів запорізьких шкіл. Для них представники нашого вишу презентували його спеціальності, напрями навчання, а також широкий спектр інших освітніх послуг.
Начальник відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування ЗНУ, кандидат психологічних наук, доцент Юлія Паскевська наголосила на тому, що навчання в Запорізькому національному університеті – це, в першу чергу, шлях до успішної самореалізації. Адміністрація ВНЗ сьогодні приділяє чималу увагу саме інформаційно-консультативній роботі серед учнів щодо особливостей проведення ЗНО, цьогорічних змін у проведенні вступної кампанії. У цьому контексті особливої актуальності набула представлена учням у Центрі зайнятості інформація про безкоштовні пробні тренінги в ЗНУ, які відбуватимуться в березні-квітні (саме з цієї теми від гостей заходу прозвучало найбільше запитань). Юлія Анатоліївна нагадала, що для участі в цьому тестуванні, необхідно зареєструватися на сайті ЗНУ.
На зустрічі представники юридичного факультету (попередньо було з’ясовано, що зібрану аудиторію цікавив саме вказаний освітній напрям) презентували переваги свого факультету. Фахівці розповіли про потужний професорсько-викладацький склад, практики, успішне працевлаштування випускників, візити почесних гостей на факультет, асоціації правників, які функціонують на факультеті тощо.
Крім того, на зустрічі були присутні учні 9 класів, тому Юлія Паскевська окремо представила інформацію про навчання за 10 спеціальностями Економіко-правничого коледжу Запорізького національного університету і перспективи здобувати далі вищу освіту у ЗНУ після завершення навчання в ЕПК. Також майбутнім абітурієнтам пропонували вивчити детально інформацію про коледж на його офіційному сайті: http://www.znu.edu.ua/ukr/university/koledzhi/econ
По завершенню зустрічі Юлія Паскевська домовилася із начальником відділу активної взаємодії з безробітними Запорізького міського центру зайнятості Світланою Грибачовою, яка безпосередньо займається профорієнтацією, про партнерські спільні із ЗНУ проекти: проведення семінарів та круглих столів, освітніх акцій для випускників шкіл.

Марія Канцелярист

Схожі новини