Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ відбувся конкурс на кращий відгук про художній твір іноземною мовою серед учнів шкіл Запоріжжя

У ЗНУ відбувся конкурс на кращий відгук про художній твір іноземною мовою серед учнів шкіл Запоріжжя

02.03.2015 13:36 Все Факультети Іноземної філології Факультет іноземної філології ЗНУ Конкурс

28 лютого на факультеті іноземної філології Запорізького національного університету відбувся перший тур конкурсу на кращий відгук про художній твір іноземною мовою. Співорганізатором конкурсу є інформаційно-аналітичний методичний центр департаменту освіти і науки, молоді та спорту Запорізької міської ради. У конкурсі взяли участь 153 учні 10-11 класів шкіл Запоріжжя.

Написанню письмової роботи передувала серйозна підготовча робота – протягом двох місяців старшокласники читали твори зарубіжних авторів в оригіналі, користуючись порадами організаторів конкурсу. Ці поради, а також умови конкурсу були заздалегідь опубліковані на сайті факультету.
Перед початком роботи учасників привітала декан факультету Галина Морошкіна, яка запросила майбутніх абітурієнтів вступати до ФІФ ЗНУ й розповіла про умови вступу і навчання. Також серед учасників конкурсу були розповсюджені рекламні матеріали факультету та університету.
127 робіт, які були написані у цей день - відгуки на твори англомовних письменників, 13 - німецькомовних, 12 – франкомовних, 1 робота – відгук на твір іспанською мовою. Двоє учасників висловили бажання писати відгуки двома мовами (англійською та французькою; німецькою та англійською).
Конкурс проходив прозоро – тему роботи («Що приваблює молодого сучасного читача в обраній книзі») було оголошено безпосередньо перед початком написання роботи, а конкурсні роботи було зашифровано одразу після закінчення.
Серед авторів, яким віддали перевагу майбутні абітурієнти – Джордж Оруелл, Айрис Мердок, Марк Твен, Джоана Роулінг, Гюнтер Грасс, Бернхард Шлінк, Олександр Дюма, Анна Гавальда, Хавьер Серкас та інші.
Завдяки цьому конкурсу ФІФ значно поповнив базу даних майбутніх абітурієнтів.
ІІ тур конкурсу відбудеться 18 березня.

Факультет іноземної філології

Схожі новини