Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На факультеті іноземної філології провели дебати кандидатів на посаду голови студради

На факультеті іноземної філології провели дебати кандидатів на посаду голови студради

04.03.2015 09:53 Все Факультети Іноземної філології ФІФ дебати

3 березня на факультеті іноземної філології Запорізького національного університету відбулися дебати між кандидатами на посаду голови студентської ради факультету. За неї змагаються два претенденти – студенти Анастасія Брус (3 курс) та Богдан Приймак (4 курс).

На початку дебатів до присутніх традиційно звернулася голова студентської ради ЗНУ і модератор дебатів Ольга Лебедєва, яка нагадала студентам про регламент роботи і представила студентів, які претендують на посаду голови студради факультету.
На початку заходу кандидати розповіли про основні напрями їх майбутньої роботи за секторами. Першою представила свою програму Анастасія Брус. Вона розповіла про свій досвід роботи на посаді заступника голови студради факультету та про свої попередні здобутки, серед них: організація таких заходів, як «speaking club», посвята у студенти, День факультету та інші. Також вона поділилась своїми планами щодо організації та проведення тренінгів для представників різних секторів студради за участю спікерів, які мають практичний досвід в різних галузях громадського життя. Крім того, студентка детально розповіла про плани роботи у різних секторах студради факультету, представивши склад своєї майбутньої команди.
Основним своїм завданням, як керівника студентського самоврядування факультету, Богдан Приймак вважає об’єднання факультету у єдину родину, повернення романтизму у студентське життя і відродження факультетських традицій, а також мотивування студентів до активної участі в спортивних та культурних заходах і соціальних проектах.
Доволі емоційним був і виступ теперішньої голови студради факультету Тетяни Фанагей, яка розповіла про свої успіхи під час роботи на цій посаді, зазначивши, що не планує брати участь у майбутніх виборах на пост голови студради факультету.
Під час зустрічі кандидати на пост голови студради факультету відповіли на усі запитання студентів та голови Студради факультету, які стосувались налагодження роботи та змін у різних секторах студради, нововведень на факультеті, методів роботи із боржниками, розвитку неформальної освіти, культурного життя та інших напрямків роботи студради факультету.
Так, за словами Анастасії Брус, в навчальному секторі планується організація наукових конференцій, тренінгів, а також робота із старостами і боржниками, зокрема, створення ініціативних груп для покращення навчання студентів-боржників.
Передвиборчі програми кандидатів на пост голови студентської ради факультету іноземної філології викликали багато запитань та побажань від студентів. Так, вони цікавилися можливістю участі у міжнародних тренінгах та освітніх програмах, а також наукових конференціях.
Декан факультету іноземної філології Галина Морошкіна, яка була присутня на дебатах, відзначила щирість та бажання працювати обох кандидатів та побажала їм успіхів, а також запевнила в своїй підтримці.
Наприкінці заходу голова студради ЗНУ Ольга Лебедєва звернулась до кандидатів з побажанням гарно підготуватись до майбутніх виборів, ознайомитись із своїми правами та обов’язками, статутом студентського самоврядування.

Олена Переверзєва

Схожі новини