Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Представники факультету іноземної філології ЗНУ провели English Speaking Club у Запорізькій гімназії №2

Представники факультету іноземної філології ЗНУ провели English Speaking Club у Запорізькій гімназії №2

10.03.2015 09:29 Все Факультети Іноземної філології Факультет іноземної філології

На факультеті іноземної філології завжди вважалося найважливішим підтримувати зв’язок зі школами, аби продемонструвати старшокласникам переваги цікавого студентського життя. Представники ФІФ прагнуть поділитися своїми знаннями та захопленнями з тими, кого б воліли бачити серед студентів Запорізького національного університету.

4 березня студенти першого курсу факультету іноземної філології Олена Булатова, Анастасія Васильєва та Милослава Федько відвідали Запорізьку гімназію №2 з поглибленим вивченням іноземних мов. Серед 11-х класів був проведений захоплюючий розмовний клуб англійською мовою, на якому учні змогли відволіктися від книжок та попрактикуватися англійською мовою у цікавій та веселій формі.
Захід сподобався і учням, і вчителям, і самими студентам. У планах факультету - відвідувати ще більше шкіл та допомагати учням покращувати свій розмовний рівень володіння іноземними мовами.

Факультет іноземної філології

Схожі новини