Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти ЗНУ провели тренінг з тімбілдингу

Студенти ЗНУ провели тренінг з тімбілдингу

10.03.2015 10:00 Все Факультети Іноземної філології Історії та міжнародних відносин Філологічний Юридичний Студрада тренінги навчання

5 березня в Запорізькому національному університеті в рамках «Мовного кафе» відбувся тренінг, який був присвячений механізмам об’єднання команди. На заході були присутні члени Студради ЗНУ Ольга Лебедєва, Кристина Марченко, Марія Василега, а також представники студрад юридичного, історичного, філологічного факультетів та факультету іноземної філології. Організатором заходу виступив Психологічний сектор Студентської ради ЗНУ.

Пробний тренінг з тімбілдингу мав на меті представити ефективні моделі досягнення згуртованості команди, що в подальшому сприятиме продуктивній роботі студрад факультетів нашого вишу. Пробний тренінг був проведений за модераторством студентів факультету соціальної педагогіки та психології Дмитра Кириленка, який очолює сектор, а також Сергія Шкрума.
Під час проведення тренінгу обговорювались наступні питання: командоутворення, командна робота, корпоративний менеджмент, а також механізми об’єднання. Учасники були задіяні у психологічних іграх, які дозволили дізнатися більше один про одного.
З приводу командного духу висловився організатор Дмитро Кириленко: «Я вважаю, що основою командного духу є довіра. Коли в команді панує довіра, робота йде мобільно та злагоджено, з’являється більш сприятлива атмосфера для створення проектів, ідей та подальшій їх реалізації. Серією тренінгів ми прагнемо навчити раціонально розподіляти ролі в команді, аби кожен задіяв свої найкращі вміння та якості».
Надалі організатори мають на меті провести серію тренінгів серед студрад факультетів, аби сприяти мобільній, систематичній, ефективній та злагодженій роботі команд.
Також нагадуємо, що щочетверга в аудиторії № 307 ІІІ-го навчального корпусу проходить «Мовне кафе», проект Студради ЗНУ, який має на меті покращити знання іноземних мов в студентському середовищі нашого вишу.

Олексій Ружич,
інформаційний сектор Студентської ради ЗНУ

Схожі новини