Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На юридичному факультеті провели лекцію з юридичної психології для студентів молодших курсів

На юридичному факультеті провели лекцію з юридичної психології для студентів молодших курсів

27.02.2015 09:39 Все Факультети Юридичний юридичний факультет навчання лекція

27 лютого активісти cстудентської ради юридичного факультету ЗНУ разом з викладачами кафедри теорії та історії держави та права провели лекцію на тему: «Формування правосвідомості та правової культури громадян України. Правова освіта та виховання». Заняття, присвячене висвітленню різних аспектів юридичної психології, виявилося дуже актуальним для студентів 1 та 2 курсу.

На початку заходу до його учасників звернувся доцент кафедри теорії та історії держави та права Олександр Ганзенко. У своєму виступі він закцентував увагу присутніх на тому, що сучасна Україна – це молода незалежна держава з великим потенціалом у науці, промисловості та в культурі. На думку Олександра Олександровича, наша країна має все необхідне для того, щоб стати однією із найрозвиненіших держав світу. Саме цю думку необхідно донести до кожного її громадянина. Також він наголосив на тому, що проведені наукові дослідження засвідчили: правова культура українського суспільства, яка є частиною його загальної культури та одним із головних показників рівня суспільного розвитку, наразі перебуває лише на стадії формування й потребує цілеспрямованої діяльності, спрямованої на її становлення та активний розвиток. Саму таку діяльність і називають «правовим вихованням населення». Крім того, Олександр Ганзенко розповів присутнім на заході студентам про основні етапи формування правосвідомості та правової культури й надав слово організаторам заходу.
Голова інформаційного сектору юридичного факультету Тетяна Сокол, звернувшись до учасників заходу, окреслила завдання, які ставили перед собою організатори лекції, та надала слово наступному доповідачу – представнику студактиву факультету Олексію Кальонову. Олексій у своєму виступі більш детально розповів про своє бачення найважливіших аспектів формування правосвідомості українців. Присутні на заході студенти уважно вислухали доповідачів, а також скористалися можливістю поставити їм актуальні питання із запропонованої для обговорення теми. Наприкінці заходу представниці студради юридичного факультету Маргарита Оборкіна та Єлизавета Петренко подякували студентам за їхню активність, прагнення до саморозвитку й бажання активно співпрацювати зі студентською радою факультету.

Тетяна Сокол,
Голова інформаційного сектору юридичного факультету

Схожі новини