Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Представники юридичного факультету ЗНУ продовжують допомагати бійцям української армії

12.03.2015 16:29 Все Факультети Юридичний Юридичний факультет Благодійна акція АТО

Протягом 11-12 березня у Запорізькому національному університеті проходила благодійна акція на допомогу військовим – учасникам антитерористичної операції, організована за ініціативи декана юридичного факультету Тетяна Коломоєць та її заступника, доцента кафедри конституційного та трудового права Миколи Мартинова.

Студенти нашого університету активно долучились до участі у благодійній акції. Завдяки їхнім зусиллям було зібрано багато лікарських препаратів, засобів особистої гігієни, медичних засобів, продуктів харчування та солодощів.
Заступник декана юридичного факультету з профорієнтаційної роботи Микола Мартинов зазначив, що усі зібрані речі будуть передані до військової частини №3033 та 55 окремої артилерійської бригади, які потребували подібну допомогу. Також він подякував студентам ЗНУ за підтримку та небайдужість до подібних заходів.