Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На ФСУ провели науковий батл між чоловічими та жіночими командами

На ФСУ провели науковий батл між чоловічими та жіночими командами

12.03.2015 16:26 Все Факультети Соціології та управління Факультет соціології та управління Наукове товариство студентів та аспірантів докторантів і молодих вчених

10 березня в рамках проведення Місяця факультету соціології та управління відбувся Науковий батл «Хто зверху?». Його учасниками стали збірні команд студентів ФСУ Запорізького національного університету та ФЕУ Запорізької державної інженерної академії. Організаторами виступили голова Наукового товариства студентів та аспірантів, докторантів і молодих вчених ФСУ Олена Струк та голова СНТ ФЕУ Запорізької державної інженерної академії Аліна Тимошишина.

Ідея такого змагання виникла не на порожньому місці. Студенти факультету давно хотіли з’ясувати, хто є сильнішим у науці: юнаки чи дівчата. А в рамках налагодження співпраці з Інженерною академією вирішити перевірити свої сили у Науковому батлі. Гра видалась насиченою, енергійною, жвавою та веселою. Презентація команд задала ритм роботи. Ведуча Юлія Юргіна презентувала кожну з учасниць як талановиту, креативну та творчу представницю прекрасної частини людства. Ведучий Владислав Надтока наголосив, що його хлопці неабиякі інтелектуали, мають різні уподобання, а це сприятиме їхній перемозі.
Гра складалася із 6 турів, після кожного з яких задавались питання на статистику. Перший тур «Увага! Увага!» сприяв активізації гравців, вони мали відгадати назви управлінських та економічних процесів за їхніми зображеннями на малюнках. Другий тур «Чоловік чи Жінка?» передбачав серію запитань із теорії управління, економіки, менеджменту, маркетингу, соціології, психології, де потрібно було визначити про кого йде мова – чоловіка чи жінку. Третій тур «Веселі букви» був загальнонаукового характеру – в ньому потрібно було відгадувати слова, підбираючи вірні комбінації букв, які розміщувались на грудях та спині учасників. У четвертому турі «Музична перерва» представники кожної з команд мали прослухати відому пісню і показати її за допомогою жестів та міміки. У п’ятому турі «Асоціації» студенти мали відгадати стійкі словосполучення, що були зображені на картках. Останній тур мав назву «Міні-аліас». Гравцям необхідно було пригадати професійні терміни, пояснюючи їх іншими словами.
У результаті запеклої наукової боротьби з рахунком 43-41 перемогу здобула команда дівчат. Як справжні джентльмени, хлопці щиро раділи їхній перемозі. Усі гравці отримали подарунки та грамоти від НТСАДМВ ЗНУ та Студради ФСУ. По завершенню заходу і гравці, і ведучі, і судді, і глядачі були в гарному настрої. На цьому наукові заходи ФСУ не закінчуються, а співпраця із набуває нових векторів розвитку.

Олена Струк,
голова Наукового товариства студентів та аспірантів,
докторантів та молодих вчених ФСУ

Схожі новини