Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студентка ЕПК посіла 3 місце на олімпіаді з інформатики

Студентка ЕПК посіла 3 місце на олімпіаді з інформатики

16.03.2015 12:12 Все Коледжі та філії Економіко-правничий коледж Економіко-правничий коледж перемога олімпіада

14 березня на базі Запорізького коледжу радіоелектроніки ЗНТУ відбувся обласний етап ІX Всеукраїнської олімпіади з інформатики та комп’ютерної техніки серед студентів ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації Запорізької області, в якому взяли участь представники 18 навчальних закладів. Студентка ІІІ курсу Економіко-правничого коледжу ЗНУ спеціальності «Розробка програмного забезпечення» Марія Філіна здобула на олімпіаді 3 місце.

Наполеглива підготовка під керівництвом викладача вищої категорії Олени Циммерман та ґрунтовні знання, отриманні під час навчання в коледжі, допомогли Марії гідно виступити на олімпіаді.
Вітаємо Марію Філіну та її наукового керівника та бажаємо успіхів!