Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Восьмий етап підготовки навчальної кредитно-модульної програми “Європейський бакалавр з соціальних та освітянських наук”

Восьмий етап підготовки навчальної кредитно-модульної програми “Європейський бакалавр з соціальних та освітянських наук”

31.08.2005 00:00

З 6 по 11 вересня 2005 року в Запорізькому національному університеті в рамках робочого семінару буде проведений восьмий етап підготовки навчальної кредитно-модульної програми “Європейський бакалавр з соціальних та освітянських наук” з отриманням диплому європейського зразка.
Навчальна програма відповідає вимогам Болонського процесу та підтримується Європейською Комісією як проект міжнародної програми “Сократ-Еразмус”.
Гостями університету під час проведення робочого семінару будуть професори з 7 європейських країн: Німеччини, Чехії, Словакії, Словенії, Нідерландів, Великої Британії та Естонії.
Семінар організований Запорізьким національним університетом за підтримки Європейської Комісії, Міністерства освіти і науки України, Торговельно-промислової палати м. Запоріжжя.

Юлія Франк