Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Викладачі та магістранти економічного факультету побували у військовому госпіталі

18.03.2015 09:49 Все Факультети Економічний економічний факультет АТО благодійність

17 березня представники економічного факультету ЗНУ провели чергову волонтерську акцію. Його викладачі та магістри завітали до запорізького військового госпіталю, де зустрілися з бійцями, які отримали поранення важкої та середньої тяжкості під час проведення антитерористичної операції на Сході України.

У заході, ініційованому деканом економічного факультету, професором Аллою Череп, взяли участь доцент Костянтин Денисов, голова Наукового товариства студентів та аспірантів, докторантів і молодих вчених факультету Олександр Коробов, а також магістранти Вікторія Бондар, Сергій Гриша, Тетяна Здравчева, Олександра Сінєкаєва й Еллада Лазарєва. Відвідувачі привезли в подарунок солдатам фрукти, солодощі, домашню випічку, речі першої необхідності та передали їм кошти, зібрані на факультеті. Солдати щиро зраділи відвідувачам та подякували, що ті не забувають про них.
Викладачі та студенти економічного факультету закликають усіх не бути байдужими та приєднуватись до акцій, спрямованих на підтримку військовослужбовців української армії.

Олександр Коробов,
голова НТСАДМВ економічного факультету