Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / ЗНУ співпрацюватиме із Запорізьким авіаційним коледжем ім. О. Г. Івченка

ЗНУ співпрацюватиме із Запорізьким авіаційним коледжем ім. О. Г. Івченка

20.03.2015 10:13 Відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації та працевлаштування Запорізький авіаційний коледж ім О Г Івченка

В рамках відновлення роботи з професійної технічною освітою та коледжами представники ЗНУ окреслили вектори співпраці з керівництвом Запорізького авіаційного коледжу ім. О. Г. Івченка, який готує фахівців зі спеціальностей «Комп’ютерні мережі», «Економіка підприємства», «Організація виробництва» та «Програмні системи і комплекси». Вони зможуть вступити до нашого вишу на старші курси.

Начальник відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Юлія Паскевська зустрілася із заступником директора з навчальної роботи Авіаційного коледжу Віктором Задорожнім, щоб окреслити напрями подальшого партнерства цих навчальних закладів. Віктор Миколайович запропонував включити до навчальних планів коледжу певний перелік предметів, щоб згодом академічна різниця, яку треба складати при вступі до ЗНУ, була зменшена.
На зустрічі також окреслили й перелік спеціальностей, які були б актуальні для вступу у Запорізький національний університет, щоб здобути і вищу освіту. Серед них: галузь знань «Економіка підприємництва», «Обслуговування комп’ютерних систем і мереж», «Обслуговування програмних систем і комплексів».
Тож кожен випускник освітньо-кваліфікаційного рівня «молодший спеціаліст» з перерахованих напрямів матиме можливість продовжити свою освіту в Запорізькому національному університеті.
Перша консультаційна зустріч із цьогорічними випускниками та представниками нашого університету відбудеться вже 6 квітня 2015 року.

Марія Канцелярист

Схожі новини