Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти ЕПК напряму «Туристичне обслуговування» взяли участь у «Молодій науці»

Студенти ЕПК напряму «Туристичне обслуговування» взяли участь у «Молодій науці»

20.03.2015 14:35 Все Коледжі та філії Економіко-правничий коледж Економіко-правничий коледж Молода наука-2015

19 березня роботу конференції «Молода наука-2015», яка триває 8-й день на базі Економіко-правничого коледжу ЗНУ, продовжило засідання секції теорії та практики туристичного обслуговування.

Зі вступним словом до студентів та викладачів звернулася голова циклової комісії природничих дисциплін та туризму Олена Прилипко. Вона побажала учасникам конференції успіхів у науковій діяльності.
Першими перед присутніми із доповідями виступили третьокурсники, представивши чимало цікавих і неординарних досліджень. Так, Анастасія Овсієнко, яка не вперше бере участь в університетській науково-практичній конференції студентів, аспірантів і молодих вчених «Молода наука», присвятила свій виступ темі «Ексклюзивні музеї світу», яка привернула увагу всіх учасників засідання. Темі музеїв також було присвячене дослідження ще однієї студентки – Дарини Годзь. У своїй доповіді «Сучасний музейний маркетинг у найвідоміших музеях світу» вона представила результати дослідження економіки та музейної реклами (науковий керівник – викладач Лариса Недавня). Юлія Соловій презентувала свою роботу з теми «Екскурсійна справа в Україні», а Наталія Ступко заінтригувала студентів темою «Перспектив розвитку спелеотуризму в Україні». Актуальні питання спорту і туризму порушила і Крістіна Скориченко у своїй роботі «Екстремальний туризм».
Але найбільш вдалою з усіх виявилася робота першокурсниці Анни Конотоп (науковий керівник – викладач Ольга Учуєва) – «Природні перлини Хортиці». У своїй доповіді дівчина представила присутнім запорізьку пам’ятку з нового, зовсім невідомого до того боку. Виступ отримав особистий схвальний відгук директора коледжу Олени Грибанової.

Наталія Ольховська,
інформсектор ЕПК