Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На ФСУ відбувся тренінг із працевлаштування для школярів

На ФСУ відбувся тренінг із працевлаштування для школярів

20.03.2015 15:29 Все Факультети Соціології та управління Факультет соціології та управління Тренінг Профорієнтаційна робота

20 березня співробітники факультету соціології та управління Запорізького національного університету, зокрема – к. п. н., доцент Ганна Бойко, за підтримки КУ «Запорізький обласний центр молоді» організували тренінг «Чинники успішного працевлаштування» для учнів шкіл міста та області. У ньому взяли участь близько 80 школярів.

Із вітальним словом до присутніх на заході звернулися: декан факультету соціології та управління, завідувач кафедри соціології, д. ф. н., професор Максим Лепський, завідувач кафедри політології, д. п. н., професор Євген Цокур, завідувач кафедри соціальної філософії та управління, д. ф. н., професор Тарас Бутченко та координатор заходу – к. п. н., доцент Ганна Бойко. Вони привітали учасників тренінгу у стінах нашого університету, побажали їм зробити правильний вибір майбутньої професії та досягти поставлених цілей.
Наступними до слова були запрошені гості заходу – випускники факультету соціології та управління, котрі сьогодні працюють у сфері управління персоналом: начальник відділу оцінки персоналу ВАТ «Запоріжсталь» Антон Козирєв, ІТ-рекрутер компанії «Ноосфера» Єлизавета Кузнєцова, регіональний hr-менеджер «Мед-сервис Групп» Юлія Захарова та провідний hr-менеджер компанії «Squro» Михайло Башлій. Вони поділилися з молоддю своїм досвідом, проаналізували основні якості справжнього професіонала, а також дали кілька порад щодо вибору майбутньої спеціальності та пошуку місця роботи. Зокрема, випускники ФСУ зазначили, що вже зараз старшокласникам необхідно проаналізувати свої інтереси та вміння, зрозуміти, яких цілей вони прагнуть досягти у своїй професійній діяльності та обрати напрям навчання, котрий відповідав би їх бажанням та прагненням.
Окрім того, випускники ЗНУ звернулись зі словами подяки до викладачів ФСУ та наголосили на тому, що завдяки навчанню саме на цьому факультеті вони володіють широким спектром знань, котрий став їм у нагоді під час пошуку роботи і допоміг досягти значних висот у кар’єрі.
Під час заходу на учасників очікував корисний та цікавий тренінг від головного спеціаліста сектору з питань працевлаштування молоді КУ «Запорізького обласного центру молоді» Марії Мокроусової, котра разом зі студентами спеціальності «Соціальна робота» ФСУ-учасниками волонтерського сектору Центру підготували спеціальні вправи для учнів шкіл, що базуються на системній психотерапії. Вони познайомили молодь нашого міста з процесом пошуку роботи, а також допомогли проаналізувати якості, необхідні для вдалого працевлаштування.
Для викладачів шкіл міста та області організували спеціальний тренінг з управління корпоративною культурою від викладача кафедри соціології ФСУ Олега Бондаренка.

Олена Ярошенко