Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / ЗНУ відвідали радник Посольства США в Україні та професор Університету штату Нью-Йорк

ЗНУ відвідали радник Посольства США в Україні та професор Університету штату Нью-Йорк

26.03.2015 11:02 Все Факультети Журналістики Менеджменту Юридичний Юридичний факультет факультет журналістики факультет менеджменту міжнародна співпраця

25 березня Запорізький національний університет відвідали одразу два американських гостя - радник Посольства США в Україні Конрад Тернер та професор Університету штату Нью-Йорк Грегорі Гарден. Під час свого візиту вони побували на юридичному факультеті, факультетах журналістики та менеджменту. Радник Посольства США також зустрівся з ректором ЗНУ Миколою Фроловим.

На базі юридичного факультету ЗНУ за участю Конрада Тернера відбулося засідання круглого столу, присвячене питанням розвитку антикорупційного законодавства, протидії корупції в Україні та висвітлення вищезазначених проблем у засобах масової інформації.
Учасники круглого столу поділились своїми думками щодо найбільш проблемних питань правового регулювання відносин у галузі протидії корупції, визначили прогалини в антикорупційному законодавстві, ступінь його узгодженості із європейськими аналогами та відповідність міжнародним правовим стандартам. Також було піднято проблему формування нового антикорупційного мислення громадян України та створення на базі ЗНУ нових освітянських проектів антикорупційної спрямованості із подальшим їх провадженням, починаючи з дошкільних закладів та завершуючи вищими закладами освіти.
Продовжилося обговорення актуальних тем сьогодення на зустрічі іноземних гостей з магістрантами факультету журналістики. Тернер Конрад і Грегорі Гарден розповіли молоді про досвід США в питанні подолання корупції, згадавши і про кодекс студентської етики. Зокрема, вони повідомили про обов’язок американського громадянина доповісти у відповідні органи на того, хто порушує дає чи приймає хабарі, шахраює зі шпаргалками. Крім того, гості обговорили зі студентами й проблеми забруднення навколишнього середовища, чистоти вулиць. Згадали учасники круглого столу й хроніку останніх подій в Україні.
Професор Грегорі Гарден, який перебуває в Україні за програмою академічних обмінів ім. Фулбрайта, побував також на зустрічі зі студентами факультету менеджменту. Вони обговорювали інновації в бізнесі, застосування маркетингових технологій, можливості виходу на нові ринки. Грегорі Гарден був дуже задоволений спілкуванням з представниками ЗНУ і пообіцяв скоригувати свій розклад таким чином, щоб завітати на факультет менеджменту вже з лекціями.
Підсумком візиту іноземних гостей до ЗНУ стала розмова радника Посольства США в Україні з ректором ЗНУ, професором Миколою Фроловим, під час якої гість відзначив гарну репутацію Запорізького національного університету. Пан Тернер також поділився своїми враженнями від спілкування зі студентами, зазначивши, що наша молодь дуже енергійна, розумна та володіє англійською на високому рівні.

Схожі новини