Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ відбувся фінал конкурсу-фестивалю хореографічного мистецтва «Танок, як стиль життя»

26.03.2015 13:19 Центр культури ЗНУ Конкурс Фестиваль

25 березня у Запорізькому національному університеті урочистим концертом завершився перший студентський конкурс-фестиваль хореографічного мистецтва «Танок, як стиль життя», організований співробітниками Центру культури ЗНУ.

На початку заходу його ведучі – Анастасія Безсмертна та Михайло Митько – привітали присутніх на святі та представили почесне журі конкурсу, до складу якого увійшли художній керівник Центру культури ЗНУ Андрій Бондаренко (голова журі), керівник хореографічної студії «D.A.L.S.» Центру культури ЗНУ Ірина Василенко і переможниця міських, обласних, всеукраїнських та міжнародних конкурсів спортивно-бальних танців Анастасія Битко.
За результатами відбіркового туру фіналістами хореографічного фестивалю стали Анастасія Юрченко (математичний факультет), Дар’я Пащенко (факультет журналістики), Влад Сердюков (факультет менеджменту), Ольга Процько (факультет іноземної філології), Катерина Товкач (учениця 9 класу гімназії «ОРТ-Алєф»), Ганна Олійник (учениця 8 класу Запорізького багатопрофільного ліцею № 99), дитячий колектив хореографічної студії «Чупа-чупс», колектив «Імперія танцю», старша та молодша групи танцювального центру «Disset».
Під час заходу фіналісти конкурсу та учасники хореографічної студії «D.A.L.S.» Центру культури ЗНУ виконали свої танцювальні постановки, подарувавши глядачам позитивні емоції та гарний настрій.
Учасники фестивалю на достатньо високому рівні продемонстрували різні стилю сучасного танцю: хіп-хоп, фрістайл, модерн, джаз, східний танок, тощо. Особливо яскравими були виступи дитячого колективу хореографічної студії «Чупа-чупс». Не зважаючи на невеликий вік, їхні вміння та талант вразили усіх присутніх у залі.
Наприкінці заходу голова журі конкурсу, художній керівник Центру культури ЗНУ Андрій Бондаренко звернувся зі словами подяки до учасників фестивалю та зазначив, що це був пілотний проект конкурсу «Танок, як стиль життя», а вже у наступному році співробітники Центру культури планують провести значно масштабніший фестиваль танцю, в якому зможуть взяти участь всі охочі. Окрім того, він запросив усіх присутніх на гала-концерт «Студентської весни-2015» у квітні, де й будуть оголошені переможці конкурсу-фестивалю хореографічного мистецтва «Танок, як стиль життя».
Варто зазначити, що під час заходу відбувся також конкурс від партнерів конкурсу, переможці якого отримали пам’ятні подарунки.

Олена Ярошенко