Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ провели методичні збори для викладачів підготовчих курсів

У ЗНУ провели методичні збори для викладачів підготовчих курсів

27.03.2015 12:15 Все Факультети Підготовчі курси профорієнтація

27 березня в ЗНУ відбулась методична нарада для викладачів підготовчих курсів, організатором якої виступила начальник відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування ЗНУ Юлія Паскевська.

Участь у семінарі-практикумі взяли близько 20 викладачів ЗНУ, що викладають різні дисципліни на підготовчих курсах і представляють всі напрями підготовки.
У рамках заходу відбулося обговорення єдиних принципів роботи підготовчих курсів, якості викладання, організації навчального процесу та його оптимізації, а також активізації профорієнтаційної роботи.
Основною метою зібрання стало підвищення якості та ефективності викладання навчальних дисциплін на підготовчих курсах та створення нової корпоративної культури та виведення роботи на більш високий і результативний рівень функціонування підготовчих курсів, адже вони є іміджевою складовою університету.
Так, Юлія Паскевська ознайомила присутніх із кадровими змінами в підготовчому відділенні, графіком проведення підсумкової атестації, організації навчального процесу та методами підвищення якості роботи та викладання на підготовчих курсах, а також іншими робочими питаннями з організації роботи підготовчих курсів.
Крім того, вона наголосила на важливості проведення подібних заходів для підвищення рівня кваліфікації викладачів, що, у свою чергу, впливає на рівень підготовки учнів шкіл та майбутніх абітурієнтів.
У свою чергу, викладачі ЗНУ поділилися власним досвідом викладання на підготовчих курсах та обговорили найбільш ефективні методи викладання, іміджевої і профорієнтаційної роботи серед школярів.

Олена Переверзєва

Схожі новини