Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Магістри ЗНУ стали учасниками та переможцями Всеукраїнського конкурсу з біології

Магістри ЗНУ стали учасниками та переможцями Всеукраїнського конкурсу з біології

30.03.2015 16:42 Все Факультети Біологічний Біологічний факультет Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт з біологічних наук

Магістри біологічного факультету Юлія Бєла та Руслан Амінов взяли участь у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт з біологічних наук, який проходив 24-26 березня у Чернівцях на базі Інституту біології, хімії та біоресурсів Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

Робота Руслана з біохімії та імунології «Вплив біологічно активних речовин сольового екстракту медичної п’явки на фагоцитарну активність нейтрофілів і цитоморфометричні зміни лімфоцитів крові людини у культурі» була визнана однією з найкращих і нагороджена дипломом 3-го ступеня.
Як зазначив Руслан Амінов, під керівництвом професора кафедри біохімії та імунології Олександра Фролова він працював над науковим обґрунтуванням герудотерапевтичних методів, які є досить актуальними у сучасній медицині. Хлопець планує продовжувати свою наукову діяльність і після закінчення магістратури вступити в аспірантуру нашого університету. Тож дослідження, які він представив на конкурс, будуть покладені в основу його майбутньої наукової дисертації. А вже зараз результати досліджень, які були визнані не тільки науковцями ЗНУ, а також на всеукраїнському рівні, позитивним чином вплинуть на його дипломну роботу.
Юлія Біла на Всеукраїнському конкурсі захищала свою роботу «Динаміка чисельності та статевовікового складу популяції диких копитних напівострівних екосистем півдня України», над якою працювала під керівництвом професора, завідувача кафедри мисливствознавства та іхтіології Валерія Домніча. Юлія зазначила, що її робота може знадобитися у практичній діяльності з контролю та регулювання популяції копитних на території заповідників та заказників України. Тому дівчина має твердий намір після закінчення навчання на біологічному факультеті відправитися працювати до одного з таких заповідників і займатися природоохоронною діяльністю.
Обидва учасника всеукраїнських змагань відмітили доброзичливу атмосферу, яка панувала під час проведення заходу, а також можливість поспілкуватися з однодумцями. Особливо цікаві роботи студентів викликали багато запитань з боку представників конкурсної комісії та колег-студентів, що свідчило про неабиякий інтерес, зокрема до робіт молодих запорізьких науковців. Після цієї зустрічі в обох конкурсантів значно розширилося коло друзів.
Окрім того, у рамках конкурсу, студенти ЗНУ взяли участь в екскурсіях, які організував чернівецький університет, і відвідати цікаві пам’ятні місця як міста Чернівці, так й інших міст західноукраїнського регіону – Львова та Хотина. Єдині нарікання студенти висловили щодо довготривалої подорожі, але позитивні моменти конкурсної програми, екскурсії та зустрічі були того варті.
За результатами роботи конференції видано збірку тез, куди увійшли праці і наших студентів.

Олена Хлистун

Схожі новини