Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На юридичному факультеті пройшло засідання Центру німецького права за участю Флоріана Кюхлера

На юридичному факультеті пройшло засідання Центру німецького права за участю Флоріана Кюхлера

31.03.2015 09:38 Все Факультети Юридичний Юридичний факультет Запорізьке відділення Центру німецького права Київського національного університету імені Тараса Шевченка

30 березня на юридичному факультеті в рамках роботи Запорізького відділення Центру німецького права Київського національного університету імені Тараса Шевченка, який функціонує на базі ЗНУ з грудня 2014 року, відбулося засідання круглого столу на тему: «Система вищої освіти у ФРН та можливості навчання у ФРН українських студентів». Почесним гостем круглого столу став керівник інформаційного центру DAAD (Німецька академічна служба обмінів) у м. Київ Флоріан Кюхлер.

На початку засідання, декан юридичного факультету Запорізького національного університету Тетяна Коломоєць розповіла про перші успіхи Запорізького відділення Центру німецького права, а також поділилася планами Центру на майбутнє. Після цього, учасники круглого столу ретельно обговорили особливості системи вищої, в тому числі і юридичної, освіти у Федеративній Республіці Німеччини, визначили особливості та перспективи академічного обміну студентів та викладачів Запорізького національного університету з університетами Німеччини.
Флоріан Кюхлер у свою чергу проінформував учасників круглого столу про можливості навчання у ФРН через Українське відділення Німецької служби академічних обмінів (DAAD) саме для студентів юридичного профілю. Також він ретельно зупинився на особливостях діяльності організації та проведенні конкурсу на отримання стипендій DAAD, підтримки фондом контактів із німецькими та українськими ВНЗ, факультетами, розповів про співпрацю з Міністерством освіти і науки України, Посольством ФРН і іншими представництвами німецьких організацій в освітній галузі (Інститут ім. Гете, ЦФА та інші).
По закінченню круглого столу його учасники домовились про подальшу співпрацю ЗНУ та фонду DAAD у проведенні фахових заходів, залучення представників ЗНУ до різнопланових правничих заходів за участю німецьких колег, запрошення до ЗНУ відомих німецьких юристів-вчених та юристів-практиків, а також внутрішньої спеціальної форми фахової співпраці, та у перспективі відкриття у Запоріжжі консультаційного центру DAAD.

Юридичний факультет

Схожі новини