Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти ЗНУ взяли участь у роботі Форуму обдарованої молоді

Студенти ЗНУ взяли участь у роботі Форуму обдарованої молоді

31.03.2015 09:44 Все Факультети Біологічний Університет Форум обдарованої молоді стипендіати

У Запоріжжі провели І Форум обдарованої молоді, в якому взяли участь 300 студентів усіх вишів нашого міста, котрі отримують стипендію міської ради. Запорізький національний університет на заході представляли студенти, відзначені цими стипендіальними виплатами за визначні успіхи в навчанні й активну участь у науковому, громадському та культурно-масовому житті запорізької молоді.

На початку роботи Форуму до його учасників із привітаннями звернувся член почесної президії заходу – начальник відділу по роботі з молоддю Департаменту освіти і науки, молоді та спорту міської ради Ігор Філіпенко. Він відзначив, що попри нелегкий час запорізька міська влада та керівництво вищих навчальних закладів нашого міста великого значення надають підтримці обдарованої молоді, адже саме від соціальної активності та небайдужості найбільш талановитих студентів багато в чому залежить майбутнє нашого регіону. На думку начальника відділу, лише об’єднавши спільні зусилля, в тому числі і представників студентства, яке завжди булло в ар’єргарді всіх важливих історичних подій, ми зможемо змінити на краще життя в нашій країні.
Після завершення урочистої частини студентська молодь продовжила активну роботу за такими секційними напрямами: «Залучення студентів та учнівської молоді до участі у громадському житті міста»; «Участь молоді в науково-дослідній роботі: стан та перспективи»; «Студентське самоврядування: стан, проблеми перспективи»; «Здоровий спосіб життя – здоров’я нації»; «Аматорська діяльність та художня самодіяльність молоді: стан проблеми, перспективи»; «Розвиток патріотичного виховання та участь молоді в правоохоронній діяльності» і «Працевлаштування студентів та випускників ВНЗ – сучасні умови ринку праці». Робота секцій поєднала в собі презентації від організаторів конференції, у яких були висвітлені найактуальніші на сьогодні питання у вказаних галузях та шляхи їхнього вирішення, та вільний діалог між усіма учасниками заходу. Студенти розповідали про стан наукової роботи, студентського самоврядування, патріотичного виховання та працевлаштування випускників у їхніх освітніх закладах та висловлювали свої точки зору щодо перспектив подальшого розвитку. При цьому своєю активністю відзначилися і представники Запорізького національного університету.
Під час підбиття підсумків Форуму та ухвалення його резолюції його організатори та учасники обговорили низку важливих питань. Так, усі згодилися із пропозицією зробити такий захід у нашому місті щорічним, аби талановита й небайдужа молодь здобула ще один реальний важіль впливу на розвиток Запоріжжя.
Своїми враженнями від участі в роботі Форуму із нами поділилася одна з його учасниць, голова Наукового товариства студентів та аспірантів, докторантів і молодих вчених біологічного факультету ЗНУ Олена Попазова: «Я рада, що змогла взяти участь у роботі Форуму, разом із представниками інших запорізьких вишів обговорити сучасний стан студентської науки та подальші шляхи її розвитку, – зазначила Олена. – Разом з іншими молодими вченими я шукала відповідь на запитання: як зробити так, аби наукові розробки студентів стали більш відомі широкому загалу? Так, ми вирішили організувати виставку наукових звершень студентської молоді нашого міста й презентувати її старшим колегам-ученим, роботодавцям та всім охочим. Це рішення нашої секції було включене до резолюції, яку ухвалили учасники Форуму за результатами його роботи. Також цей захід мені ще дуже сподобався тим, що завдяки участі в ньому я знайшла нових цікавих знайомих та однодумців, з яким сподіваюся підтримувати контакти й надалі».

Таміла Тарасенко

Схожі новини