Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Керівник Інформаційного центру DAAD у Києві Флоріан Кюхлер окреслив напрями співпраці із ЗНУ

Керівник Інформаційного центру DAAD у Києві Флоріан Кюхлер окреслив напрями співпраці із ЗНУ

31.03.2015 12:04

30 березня відбулася зустріч керівника Інформаційного центру DAAD у Києві Флоріана Кюхлера з проректором з наукової роботи Геннадієм Васильчуком, начальником відділу міжнародних зв'язків та роботи з іноземними студентами Вікторією Вертегел і директором центру інтенсивного вивчення іноземних мов Наталією Костенко.

У ході зустрічі обговорювалися питання про налагодження співпраці з Запорізьким національним університетом, про надання підтримки двохстороннього обміну науковцями в рамках програми DAAD. Ця програма важлива для підтримки коротких наукових стажувань, обміну досвідом та встановлення зв'язків з колегами з фаху. Стипендії DAAD пропонують можливість науковцям провести дослідження та підвищити кваліфікацію у Німеччині.
Також 30 березня, у рамках візиту до Запорізького національного університету, керівник інформаційного центру DAAD у Києві Флоріан Кюхлер зустрівся зі студентами факультетів іноземної філології, менеджменту та історичного факультету. Гість представив увазі студентів різноманітні програми, які дозволяють навчатися або проходити стажування в Німеччині. Стати учасником програми DAAD не складно – необхідно лише подати документи та скласти мовний тест. Під час зустрічі студенти отримали не тільки корисну інформацію, а також мали можливість поспілкуватися із почесним гостем.

Відділ міжнародних зв'язків та роботи з іноземними студентами
Факультет іноземної філології