Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / «Надія-ЗНУ» пройшла до чверть фіналу чемпіонату України з міні-футболу

«Надія-ЗНУ» пройшла до чверть фіналу чемпіонату України з міні-футболу

01.04.2015 10:38 «Надія-ЗНУ» Чемпіонат з футболу серед студентських команд вишів

31 березня на базі Спортивно-оздоровчого комплексу Запорізького національного університету в рамках чемпіонату України з міні- футболу серед студентських команд вишів 3-4 рівнів акредитації відбувся відбірковий матч. У ньому взяли участь 2 команди: із Запорізького національного університету «Надія ЗНУ» та із Дніпропетровської фінансової академії «Фінансист – ДДФА». Попередня зустріч цих команд у Дніпропетровську закінчилась поразкою нашої команди 3:0. Тож ця гра була вкрай відповідальною.

Організаторами спортивних змагань виступили: Всеукраїнська футбольна асоціація студентів, Асоціація міні-футболу України та Комітет з фізичного виховання МОН України. Варто відзначити, що впродовж всього чемпіонату команди з різних вишів України будуть виборювати право на участь у фінальній грі. Вони повинні пройти груповий етап змагань, в результаті чого у фінал пройдуть тільки найсильніші.
До суддівської колегії відбіркового матчу чемпіонату увійшли: суддя національної категорії Сергій Гаценко та суддя першої категорії Олександр Карпенко.
Впродовж матчу гравці продемонстрували глядачам завзяту і непередбачувану гру, під час якої боротьба була доволі напруженою.
Першою рахунок відкрила команда «Фінансист - ДДФА» (Дніпропетровської фінансової академії), але в ході напруженої, але доволі рівної гри, команда «Надія ЗНУ» зрівняла рахунок і перший тайм закінчився показниками на табло 2:2.
Протягом усієї гри трибуни спортивного комплексу були заповнені вболівальниками, які шалено підтримували свої команди гучними оплесками. У перерві між двома таймами для глядачів та вболівальників виступила збірна команда ЗНУ зі спортивної аеробіки.
У другому таймі команда «Надія ЗНУ» активізувалась і забила у ворота суперника 4 голи. Їхніми авторами були Артем Подриз, Владислав Дьомін, та Сергій Рижиков. А останній вирішальний м’яч забив Олександр Городецький. Тож у результаті гри перемогу з рахунком 6:2 здобула команда Запорізького національного університету, а значить «Надія-ЗНУ» пройшла до наступного етапу змагань.
Як зазначив головний тренер команди «Надія ЗНУ», арбітр національної категорії, майстер спорту Юрій Аристенко, наша команда продемонстрували достатньо високий рівень гри і заслужено вийшла у чверть фінал чемпіонату України з міні-футболу серед студентів вищих навчальних закладів 3-4 рівня акредитації. Також Юрій Геннадійович відзначив, що великим плюсом є те, що ми перемогли команду, гравці якої грають у Вищій лізі. Крім того, він подякував керівництву вишу та Комітету з фізичного виховання МОН України за підтримку спортсменів.
Численні шанувальники футболістів, як у рідному ВНЗ, так і в поза його межами, а також адміністрація Спортивно-оздоровчого комплексу Запорізького національного університету та вся тренерська команда (Юрій Аристенко, Олександр Гусєв, Григорій Кириченко) вітає команду «Надія ЗНУ» з виходом у чверть фінал чемпіонату і бажає їй подальших результативних ігор з одним із Сумських вишів.

Олена Переверзєва

Схожі новини