Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На юридичному факультеті обговорили правовий нігілізм в Україні

На юридичному факультеті обговорили правовий нігілізм в Україні

30.03.2015 14:37 Все Факультети Юридичний Юридичний факультет

27 березня на базі юридичного факультету ЗНУ провели лекцію для студентів 1-2 курсу з юридичної психології на тему: «Принципи правового нігілізму в Україні». Організаторами заходу, спільно з представниками кафедри історії і теорії держави та права, стали активісти студентської ради факультету: Олексій Кальонов, Тетяна Сокол, Маргарита Оборкіна, Ольга Попова і Владислав Бандровський.

Під час заходу доцент кафедри історії і теорії держави та права юридичного факультету Олександр Ганзенко розповів студентам про основні етапи формування правосвідомості, а також окреслив поняття правового нігілізму в Україні.
Голова інформаційного сектору студентської ради факультету Тетяна Сокол розповіла присутнім в аудиторії про головні завдання, які ставили перед собою організатори цього заходу, в тому числі й про те, що студактив сподівається завдяки таким лекціям підвищити рівень знань студентства з юридичної психології.
Наступний доповідач – Олексій Кальонов – у своєму виступі більш детально розглянув сутність такого явища, як правовий нігілізм, окреслив його види й пояснив, у яких випадках той зустрічається. Також студентка 1 курсу Анна Довженко у своїй доповіді розкрила тему правового нігілізму в Україні. Організатори обрали для заходу форму дискусії, тож усі охочі могли висловити свою думку щодо запропонованої для обговорення теми.
Наприкінці лекції доцент Олександр Ганзенко подякував всім учасникам заходу й відзначив їхню високу активність під час лекції.

Студентська рада юридичного факультету

Схожі новини