Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студентка економічного факультету посіла 2 місце у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт

06.04.2015 09:06 Все Факультети Економічний Економічний факультет перемога студенти

2 квітня у Харківському інституті банківської справи Національного банку України відбулася підсумкова науково – практична конференція Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Банківська справа». Участь у II турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт взяли 18 учасників, серед яких були студенти 2,4,5 та 6 курсу різних вищих навчальних закладів. Серед них - студентка 2 курсу економічного факультету ЗНУ Дар’я Пєнзєва.

Під науковим керівництвом декана економічного факультету ЗНУ, доктора економічних наук, професора Алли Череп дівчина представила до захисту роботу на тему: «Ефективність та організаційно-правове забезпечення та управління економічною безпекою банківських установ».
У роботі було розглянуто та проаналізовано сучасний стан економічної безпеки банківської системи та віришено актуальну наукову задачу щодо вдосконалення організаційно-правового забезпечення економічної безпеки банківських установ.
«Було дуже приємно брати участь у конференції. Представлені роботи мали дуже високий рівень підготовки, це свідчить про те, що студенти різних вищих навчальних закладів мають великий науковий потенціал. Для мене участь у конференції стала стимулом для подальшої наукової діяльності, удосконаленням своїх наукових можливостей», - зазначила молода дослідниця.
Необхідно зазначити, що участь у подібних конференціях - це чудова можливість розкрити та розвивати свій науковий потенціал, удосконалювати свої можливості і ставати кращим.
Вітаємо Дар’ю та Аллу Василівну з досягненням та бажаємо подальших успіхів в науковій діяльності!

Економічний факультет