Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Викладачі ЗНУ вибороли золото Спартакіади серед вишів Запорізької області

Викладачі ЗНУ вибороли золото Спартакіади серед вишів Запорізької області

15.04.2015 10:40 Спартакіада спорт перемога

9 квітня розпочалася Спартакіада серед викладачів вищих навчальних закладів ІІІ-IV рівнів акредитації Запорізької області. Представники Запорізького національного університету вже встигли добре зарекомендувати себе на цих спортивних іграх, здобувши золото в змаганні з баскетболу серед чоловіків (різновид гри «три на три»).

Команда співробітників ЗНУ у складі проректора з наукової роботи Геннадія Васильчука, викладача кафедри фізичного виховання Віктора Горбулі, викладача кафедри спортивних ігор факультету фізичного виховання Олександра Горбулі та доцента кафедри загальної та прикладної екології та зоології біологічного факультету Валерія Горбаня зустрілася зі спортивними збірними Запорізького національного технічного університету, Запорізького державного медичного університету та Хортицького багатопрофільного коледжу. У результаті напруженої боротьби у всіх трьох зустрічах наші спортсмени здобули переконливу перемогу. Отримане ними золото стало першою нагородою нашого вишу в цьогорічній спартакіаді серед викладачів.
До 7 травня, коли відбудеться церемонія офіційного закриття спартакіади, спортсмени ЗНУ ще візьмуть участь у змаганнях із волейболу та футболу. Із цього приводу проректор з наукової роботи Геннадій Васильчук висловив переконання, що й надалі співробітники нашого вищого навчального закладу здобуватимуть не менш переконливі перемоги в змаганнях.
Колектив Запорізького національного університету вітає наших викладачів і бажає їм подальших, настільки ж вагомих перемог!

Таміла Тарасенко

Схожі новини