Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Методи стабілізації валютного ринку обговорили менеджери ЗНУ

Методи стабілізації валютного ринку обговорили менеджери ЗНУ

15.04.2015 10:45 Все Факультети Менеджменту Факультет менеджменту круглий стіл

На факультеті менеджменту відбулося чергове засідання круглого столу на тему «Вплив валютних коливань на ефективність здійснення зовнішньоекономічних операцій». Головним організатором заходу виступила кандидат економічних наук, доцент кафедри бізнес-адміністрування і менеджменту зовнішньоекономічної діяльності Наталія Коваленко.

У заході взяли участь 28 студентів факультету менеджменту освітньо-кваліфікаційних рівнів «Спеціаліст» та «Магістр». Свої доповіді представили Євгенія Шкарупіло («Державне регулювання валютного ринку України»), Анастасія Лебедєва («Девальвація як інструмент стимулювання експортерів»), Марина Лубінець («Вплив коливань валютного курсу на імпортерів Запорізького регіону»), Марина Пасенко («Валютний курс: сутність, види та фактори, що впливають на нього») та інші.
Актуальність теми засідання круглого столу обумовлена поточними змінами валютного курсу на території України. Валютний курс, як один із елементів світової валютної системи та інструмент валютної політики країни, відіграє важливу роль у здійсненні регулювання ринку на макроекономічному рівні. Коливання валютного курсу впливають як на стабільність ринку всередині країни, так і на розвиток зовнішньоекономічних відносин між державами.
Під час обговорення теми жваву дискусію викликали також питання державного регулювання валютного ринку України, зокрема заходів, запропонованих НБУ та Урядом, які спрямовані на його стабілізацію, і проблеми, викликані коливаннями курсів валют, що впливає на зовнішньоекономічну діяльність імпортерів, зокрема Запорізького регіону.
За результатами засідання круглого столу були розроблені рекомендації, які сприятимуть мінімізації негативних ефектів від коливання курсів валют, що дозволить покращити соціально-економічний стан нашого регіону.

Факультет менеджменту

Схожі новини