Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ триває фестиваль «Студентська весна-2015»

У ЗНУ триває фестиваль «Студентська весна-2015»

16.04.2015 12:21 Все Факультети Студентська весна-2015 Центр культури факультет журналістики факультет соціології та управління економічний факультет фізичний факультет

Вчора, 15 квітня, на «Студентській весні-2015» свої версії квартирників представили глядачам факультет журналістики, соціології та управління, економічний та фізичний. Думки про відпочинок вони пов’язали із залізничною подорожжю потягом сполученням «Василівка-Нью-Йорк», доброю сімейною історією квартирників спочатку 7-річного хлопчика, а наприкінці вже 76-річного дідуся, програмою під ТБ-шоу «Вечірній Єрема» та відкриттям фізиків – образом юного Тараса Шевченка у виконанні першокурсника Олександра Кобзаря.

Ведучими головного свята весни від Центру культури ЗНУ цього дня стали Денис Білоконь та Катерина Дьоміна. До складу журі «Студентської весни» увійшли співробітники Центру культури ЗНУ: заступник директора Андрій Бондаренко, керівник хореографічної студії «D.A.L.S.» Ірина Василенко, керівник вокальної студії «Кантилена» Наталія Пиріг.
Першими запросили глядачів до свого квартирника, а точніше «вагонника», студенти факультету журналістики. Вони вирішили власну версію відпочинку обіграти як залізничну подорож потягом сполученням «Василівка-Нью-Йорк». У затишному купе були й пісні під гітару (гарно пройшло студентське сплінівське «и совершенно случайно мы взяли билеты на соседние кресла…»), романтичні поезії, яскраві танці з валізами і запальні частівки харизматичної Альони Маслякової з домашніми пирогами для журі. Пасажири сварилися та мирилися, адже вирішували, де кому лягати спати; намагалися знайти спільну мову із традиційно зухвалою провідницею (Дарина Рупасова)та врешті й один із одним. Своїм виступом молодь хотіла донести провідний задум факультету: «Ми поважаємо індивідуальність кожного і завжди знаходимо компроміс». Що все наше життя – квартирник, довели своїм виступом і представники факультету соціології та управління. Свій вихід вони побудували як історію квартирників спочатку 7-річного хлопчика, а наприкінці вже 76-річного дідуся, роль якого талановито зіграв Антон Назаренко. Протягом усієї замальовки завжди поруч із ними були два ліпших друга та вірна дружина, вчителька молодших класів Марія Сергіївна. Ось вони разом на рок-вечірці, весіллі, а ось вже на тихих посиденьках літніх стареньких друзів – все під живий дикторський супровід за лаштунками. Недарма факультет соціології та управління називають також родиною, адже саме сімейні цінності і стали провідним лейтмотивом їхнього квартирника на «Студвесні-2015». До речі, його родзинкою став виступ дитячого танцювального колективу «Барбарики» партнера факультету – школи-інтернату «Світанок». Дітлахи вразили глядачів запальною хореографією під «Розпрягайте, хлопці, коней…», а у фіналі спустилися до залу та вручили глядачам жовто-блакитні кульки з надписом «Надія є».
«Студвесна» економічного факультету була обіграна під ТБ-шоу «Вечірній Єрема». Протягом свого виступу студенти шукали відповідь на головне питання «Що ж таке квартирник?» Допомагали їм у пошуках і відеовідповіді дітлахів, й заступник директора Центру культури ЗНУ Андрій Бондаренко, інтерв’ю, з яким обіграли на сцені, згадавши про його талановите читання репу, і навіть електронний варіант у відеопрезентації голови студради ЗНУ Ольги Лебедєвої.
Один з ведучих виступу, віце-містер ЗНУ Олександр Шайтанов у відчаї від безрезультатних пошуків мусив побувати навіть у самій маріанській западині.
Зворушливим моментом виступу став хореографічний номер під вокал Ангеліни Сур про розлуку закоханих через повістку: хлопець залишає дівчину, адже мусить їхати в зону АТО боронити рідну державу від ворога. А на завершення квартирника студенти висловили переконання, що саме вони стануть переможцями «Студентської весни-2015», адже їх у цьому запевнив…ректор ЗНУ Микола Фролов. «Правда, це якщо дуже-дуже перефразувати слова Миколи Олександровича», - чесно додали студенти. Четвертими виступили на сцені представники фізичного факультету, попередивши заздалегідь, що коли фізики жартують, люди евакуюються. Їхній квартирник голосно закликав під запальні акорди Скрябіна «Заходьте, дівчата, то є моя хата, то є мій диван». Гарною хореографією вразила Алія Хадієва, силові номери від хлопців зі «Щита» та номер у стилі Чарлі Чапліна. Але топовим відкриттям фізиків став образ юного Тараса Шевченка, який обурювався безглуздими текстами сучасних пісень: «Все танцуюют локтями» или «Плюс, запятая, минус, любовь…». Найцікавіше, що роль молодого поета виконав першокурсник Олександр Кобзар, який схожий на письменника не лише прізвищем, але й зовнішністю.
Нагадаємо, що сьогодні відбірковий тур фестивалю «Студентська весна-2015» продовжиться виступом факультету соціальної педагогіки та психології, філологічного та історичного.

Марія Канцелярист