Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На економічному факультеті провели студентські дебати

На економічному факультеті провели студентські дебати

20.04.2015 10:04 Все Факультети Економічний Економічний факультет дебати навчання

17 квітня на економічному факультеті вперше відбулися студентські дебати. Організаторами заходу виступили студентська рада економічного факультету під керівництвом Оксани Вітковської за активної підтримки членів дебатного клубу факультету соціології та управління.

Перша гра чвертьфіналу мала тематику «Місце жінки – біля плити». Змагались у ній 2 команди – команда економічного факультету «Дельфінчики» та команда юридичного факультету «Адвокат на прокат». Команду економічного факультету, яка виступила командою ствердження проблеми, представляли такі студенти: Арсен Пучков, Ірина Трилис та Микита Єфименко. Команду заперечення від юридичного факультету представляв Влад Бандровський.
У рамках дебатів команди навели приклади феміністичних рухів, статистичні дані, а також вдало відбивали аргументи команди супротивника, наводивши контраргументи. Оцінювали виступи дебютантів досвідчені учасники таких заходів – голова дебатного клубу ФСУ Юлія Юргіна та член цього клубу Дар’я Скотницька.
У результаті напруженої боротьби перемогу здобула команда «Адвокат на прокат», яку представляв Влад Бандровський. Саме ця команда і отримає можливість зіграти в півфіналі дебатного турніру економічного факультету, де учасники посперечаються про те, чи справді гроші вирішують в сучасному світі все.

Катерина Морозова

Схожі новини