Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Головою Студентської ради ЗНУ стала студентка біологічного факультету Анна Югріна

Головою Студентської ради ЗНУ стала студентка біологічного факультету Анна Югріна

20.05.2015 11:25 Все Факультети Біологічний Студентська рада ЗНУ Вибори Факультети

19 травня у Запорізькому національному університеті протягом усього дня проходили вибори нового складу Студентської ради. За результатами підрахунку голосів, новообраною головою студентського самоврядування нашого університету стала студентка 3 курсу біологічного факультету, голова обласної студентської ради Анна Югріна.

Цього року вибори нового складу Студентської ради ЗНУ відбувалися за зовсім новою процедурою, відповідно до змін у законодавстві про вищу освіту. Вони були таємними і у них могли взяти участь усі студенти ЗНУ, а не лише делегати з факультетів.
Протягом дня на кожному факультеті нашого університету працювала лічильна комісія, про місцезнаходження котрої студенти були повідомлені завчасно. Кожен охочий проголосувати мав засвідчити, що він є студентом ЗНУ. Цікаво, що кожен виборець міг вільно користуватися фото і відео технікою (якщо це не заважало іншим студентам робити своє волевиявлення) на території лічильної комісії. Також у кожної лічильної комісії була наявна програма кандидата на посаду голови Студентської ради, з якою виборці могли ознайомитись перед голосуванням.
Наприкінці дня виборів кожна лічильна комісія зробила підрахунок голосів, за яким студенти також мали можливість спостерігати, та заповнила протокол. Остаточний підрахунок результатів виборів нового складу Студентської ради ЗНУ відбувся під час засідання Тимчасової виборчої комісії.
Так, за результатами остаточного підрахунку голосів свою громадську позицію виявили 1217 студентів ЗНУ. Серед них 970 осіб віддали свої голоси за кандидатуру Анни Югріної на посаду голови Студентської ради та її команду, а 233 особи були проти. Таким чином, новий склад Студентської ради ЗНУ підтримали 79,7 відсотків виборців.
Варто зазначити, що кожен охочий може отримати копію протоколу як лічильної комісії свого факультету, так і загальний протокол. З їх оригіналами можна ознайомитись у ауд. 210 (4 корпус ЗНУ). Окрім того, впродовж наступних трьох діб (до 22 травня) студенти можуть поскаржитись на можливі порушення процедури виборів голові Тимчасової виборчої комісії Анастасії Воскобойніковій, зазначивши свій контактний номер телефону, ПІБ та факультет.

Олена Ярошенко
Фотографії – Василя Биченко та зі сторінки Студради

Схожі новини