Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Команда «Надія ЗНУ» - володар Кубка Кирилівки - 2015

Команда «Надія ЗНУ» - володар Кубка Кирилівки - 2015

03.06.2015 15:12 Все Факультети Фізичного виховання Міні-футбол Кубок Кирилівки

29 – 31 травня з нагоди 210-ї річниці смт. Кирилівка відбувся чемпіонат з міні-футболу серед студентських та молодіжних команд Запорізької області на Кубок поселкової ради Кирілівки – 2015. Змагалися за кубок 6 команд, серед яких: збірна команда Запорізького національного університету з міні-футболу «Надія-ЗНУ», «Ялта-Сіті», команда ДЮСШИ «Інва-спорт», збірна команда «Козак-січ», команда «Шелюги» (чемпіон Акимівського району) та команда «Спартак» (с.Червоноармійське, Акимівський район).

До складу суддівської колегії увійшли: головний суддя змагань арбітр національної категорії Юрій Аристенко, арбітр Федерації футболу Запорізької області Олександр Гусєв та суддя національної категорії, віце-президент Всеукраїнської футбольної асоціації студентів Юрій Кондратьєв.
Організаторами цих змагань виступили Запорізьке обласне відділення (філіал) комітету з фізичної культури і спорту МОН України та поселкова рада смт. Кирилівка.
Під час чемпіонату всі команди продемонстрували доволі високий рівень гри та професійну майстерність, в результаті чого у фінальні змагання з міні-футболу вийшли команда «Надія ЗНУ» та «Ялта-Сіті». У фінальній грі з командою «Ялта-Сіті» збірна команда Запорізького національного університету з міні-футболу "Надія-ЗНУ" здобула з рахунком 4:2.
За підсумками змагань, які, до речі, проходять вже 5 років поспіль, чемпіоном змагань та володарем Кубка Кирилівки цього року стала збірна команда «Надія ЗНУ», друге місце посіла команда «Ялта-Сіті», третє – команда ДЮСШИ «Інва-спорт», четверте - команда «Шелюги», 5 і 6 місця поділили між собою команди «Козак-січ» та «Спартак».
Також, за результатами ігор, був визначений кращий бомбардир змагань. Ним став студент 3 курсу факультету фізичного виховання Олександр Городецький, який забив впродовж чемпіонату 21 м’яч. Ще 3 м’ячі в фінальній грі забив студент ЗНУ Максим Малиш.
За словами головного судді змагань арбітра національної категорії Юрія Аристенка, традиції змагань з міні-футболу на Кубок ректора ЗНУ були підтримані і продовжені організаторами чемпіонату з міні-футболу в Кирилівці. Також він відзначив, що рівень гри та спортивної підготовки гравців зростає з кожним роком, тому і перемогу в цих змаганнях здобути з кожним роком все важче.
Найближчим часом планується створення Запорізької обласної міні-футбольної студентської ліги. За словами організаторів, змагання в рамках цієї ліги планують розпочати в вересні цього року і в них візьмуть участь 8 студентських команд з різних вишів Запоріжжя, Бердянська та Мелітополя.
Крім того, наприкінці курортного сезону в Кирилівці планується проведення ще одного турніру з міні-футболу на Кубок мера Кирилівки серед студентських команд Запорізької області.

Олена Переверзєва

Схожі новини