Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ відбувся круглий стіл про надання безоплатної правової допомоги

У ЗНУ відбувся круглий стіл про надання безоплатної правової допомоги

08.06.2015 09:40 Все Факультети Юридичний Юридичний факультет

5 червня в Запорізькому національному університеті провели круглий стіл на тему: «Правові засади надання безоплатної правової допомоги та напрями їх удосконалення в процесі нормотворчої діяльності». За результатами його проведення було запропоновано проект внесення змін до Закону України «Про безоплатну правову допомогу».

За ініціативою Громадської приймальні ЗНУ «Юридична клініка» (директор – Ганзенко О.О.) на базі навчальної лабораторії нормотворчої діяльності та правозастосування (завідувач – Шиванова М.Г.) відбулося обговорення правових засад надання безоплатної правової допомоги та напрямів їх удосконалення в процесі нормотворчої діяльності органів державної влади та місцевого самоврядування. У роботі круглого столу брали участь студенти магістратури (Мілана Власенко, Наталя Дічева, Ольга Фесенко, Анастасія Стрілець) та викладачі юридичного факультету Запорізького національного університету (Олексій Макаренков, Руслана Половінкіна, Леонід Гамбург, Анна Борщевська).
За результатами обговорення підготовлений проект внесення змін до Закону України «Про безоплатну правову допомогу» щодо розширення функцій Юридичних клінік України в процесі надання первинної та вторинної правової допомоги громадянам України. Проект внесення змін до зазначеного закону після доопрацювання планується подати до Департаменту реєстрації та систематизації нормативних актів, правоосвітньої діяльності Міністерства юстиції України.

Юридичний факультет

Схожі новини