Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Представники ЗНУ взяли участь у І Всеукраїнському з’їзді вищих навчальних закладів державної форми власності

Представники ЗНУ взяли участь у І Всеукраїнському з’їзді вищих навчальних закладів державної форми власності

08.06.2015 10:45 Все Факультети Юридичний Університет з’їзд наука Закон України «Про вищу освіту»

5 червня на базі Київського національного торгово-економічного університету провели І Всеукраїнський з’їзд вищих навчальних закладів державної форми власності. На зібранні були присутні 627 делегатів із 279 вишів України І-IV рівнів акредитації. Запорізький національний університет на заході представляли перший проректор Олександр Бондар, проректор з наукової роботи Геннадій Васильчук, декан біологічного факультету Людмила Омельянчик, завідувач кафедри математичного аналізу математичного факультету Сергій Гребенюк.

На початку засідання голова з’їзду, ректор Київського національного торгово-економічного університету Анатолій Мазаракі зачитав привітання Президента України Петра Порошенка, у якому підкреслювалась важливість цього заходу як чергового кроку імплементації Закону України «Про вищу освіту». Також присутнім на заході зачитали лист від Голови Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти Лілії Гриневич, у якому йшлося про важливість вибору учасників з’їзду, від якого залежить майбутнє вітчизняної освітньої галузі.
Головним питанням порядку денного з’їзду стало обрання членів Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти. Учасники заходу одностайно проголосували за 9 запропонованих кандидатур.
Один із делегатів від Запорізького національного університету, проректор з наукової роботи Геннадій Васильчук, розповідаючи про участь представників нашого вишу в цьому важливому для всієї вітчизняної освіти заході, наголосив: «Ми вважаємо, що І Всеукраїнський з’їзд вищих навчальних закладів державної форми власності пройшов дуже вдало і насичено для представників нашого університету. Ми познайомилися із ректорами й проректорами інших навчальних закладів, налагодили нові академічні зв’язки, плануємо в майбутньому укласти нові угоди щодо взаємовигідної співпраці з цими вишами. Також ми мали змогу обговорити з представниками освітянських кіл шляхи імплементації Закону України ‘’Про вищу освіту’’».

Таміла Тарасенко

Схожі новини